Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

SASA ve Hektaş Devre Kesicide İşlem Görmeye Devam Ediyor!

Haftalardır sürekli yeni rekorlara imza atarak yatırımcıların gözdelerinden olan Sasa ve Hektaş son iki gündür düşüşte. Hisselerde son durum ne?
SASA ve Hektaş Devre Kesicide İşlem Görmeye Devam Ediyor!
Yorum

Son haftalarda en çok artan ve borsanın gözdelerinden olan Sasa ve Hektaş arka arkaya rekorlar kırarak ilgileri üzerine çekmişti. Devre kesici uygulamaların ardından Sasa ve Hektaş düşüşe geçti. Hisseler, geçtiğimiz gün yükseliş trendine son vererek düşüşe başlamıştı. Bugün de kayda değer düşüş devam etti.

Hafta içinde piyasa değeri 20 milyar dolar seviyesini geçerek borsanın en değerli şirketi olmayı başaran Sasa Polyester 17 Kasım tarihine kadar oldukça olumlu bir performans sergileyerek 189,1 TL ile rekor tazelemişti.

Sasa ve Hektaş Düşüşte! Hisseler Yön Değiştirdi

Kaynak: Paratic Piyasalar

Dün yüzde 9,98 kayıp yaşayan Sasa hisseleri bugün de yüzde 9,96 oranında düşüş yaşadı. Son dönemde borsada en dikkat çeken şirketlerden biri olan Sasa hisseleri yüzdesel bazda haftalık 2,65, aylık 77,96, yıllık ise 794,02 oranında kazanç sağladı.

Hisselerde yılın en düşük seviyesi 16,43 TL iken en yüksek seviyesi 189,10 TL olarak kaydedildi.

Sasa Ve Hektas Dususte Hisseler Yon Degistirdi Borsa Istanbul

Kaynak: Paratic Piyasalar

Hektaş hisselerinde de Sasa’da olduğu gibi iki günlük kayıp yüzde 20’ye ulaşmış durumda. An itibarıyla 41,54 TL’den işlem gören hisselerde yılın en düşük seviyesi 3,06, en yüksek seviyesi ise 51,30 TL olarak kaydedildi.

Hektaş son iki gündür düşüşe geçse de uzun vadede yüzde 1225 oranında kazanç sağladı. Hisse haftalık yüzde 7,78, aylık yüzde 37,10 oranında arttı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu