Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ripple ve Bitstamp 366 Milyon XRP’yi Transfer Etti

Bu yıl XRP ticaretini askıya alan Ripple kripto devi ve Bitstamp borsası, birlikte 366 milyondan fazla XRP token transfer etti.
Ripple ve Bitstamp 366 Milyon XRP’yi Transfer Etti
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Geçtiğimiz saatlerde Ripple ve Bitstamp borsası, dahili olarak ve diğer piyasa oyuncularına 366 milyon XRP transferi gerçekleştirdi. Güncel fiyat hesaplamasına göre transfer edilen XRP’nin değeri 240 milyon dolara denk geliyor.

Whale Alert’ın aktardığı bilgilere göre son 14 saat içinde, Ripple ve Bitstamp borsası ikisi devasa olmak üzere üç XRP işlemi gerçekleştirdi. Şirket, cüzdanları arasında 230,2 milyon XRP’yi iki parça halinde kaydırdı ve Houbi kripto ticaret devine 4,9 milyon XRP gönderdi. Aktarılan toplam tutarın fiat karşılığı 240.160.021 dolardır.

Bitstamp, 131,1 milyon XRP Transfer Etti

Bitstamp, 131,1 milyon XRP Transfer Etti
Kaynak: Whale Alert

SEC davasında, menkul kıymetler düzenleyicisinin Bitcoin ve Ethereum ile ilgili belgeleri üretmek zorunda kaldığı Ripple aleyhindeki son mahkeme kararından sonra XRP, CoinMarketCap’te en değerli dördüncü kripto para oldu. Ayrıca, XRP fiyatı şu anda bulunduğu 1 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

Ripple’ın Avrupa ODL koridorunun 131.1 milyon XRP’yi değiştirdiği tespit edildi. İşlemler kripto ticaret platformu ve BitGo arasında yaklaşık 20 saat önce yapıldı. BitGo, XRP ve kurumsal yatırımcılar için diğer dijital para tutan bir değişim ve kripto saklama hizmeti olarak kullanılıyor.

İlginç bir şekilde Bitstamp, SEC’e karşı Ripple davasının başlamasının ardından Ocak ayında XRP ticaretini askıya alan diğer kripto borsaları arasındaydı. XRP’yi listeden çıkaran diğer büyük borsalar Bittrex ve Binance US oldu. Bu arada, Twitter’daki #relistXRP kampanyası güçleniyor ve daha da genişliyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.