Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Pentoshi: Sinyal Veriyor! Bu Altcoin Fiyatını Katlama Yolunda

Bitcoin ve pek çok altcoine yönelik analizleriyle geniş bir kesim tarafından takip edilen analist, radarındaki altcoinden en az yüzde 60'lık artış beklediğini söyledi. Detaylar haberde;
Pentoshi: Sinyal Veriyor! Bu Altcoin Fiyatını Katlama Yolunda
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto sektörünün tanınmış analisti Pentoshi ilgiyle takip edilen analizlerinin bir yenisinde Ethereum tabanlı bir kripto varlığı yakın markaja aldığını açıkladı. Altcoin piyasalarının sıçramaya hazırlandığını ifade eden isim Chainlink (LINK) için yükselişte olduğunu belirtti.

Geride kalan yıl amiral kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) boğa koşusunun ne zaman ve nerede sonuçlanacağını doğru bir şekilde söyleyen analist şimdi ise Ethereum tabanlı altcoin için önemli bir ralli öngörüyor.

Pentoshi: Chainlink için 12.45 Dolara Yükseliş Bekliyorum

Kripto para piyasasında Pentoshi takma adıyla bilinen analist, 641 binin üzerindeki Twitter takipçisine, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in, yüksek zaman aralığı perspektifinde en iyi görünen çizelgelerden birine sahip olduğunu söyledi.

Kripto stratejisti, Aralık ayında piyasaya sürülmesi planlanan LINK Staking ile birlikte Chainlink’e yatırım yapmanın, kripto para birimini 12.45 dolarlık yükseliş hedefine iten katalizör olacağından da bahsetti.

Pentoshi konuya dair şu ifadeleri kullandı:

GCM Yatırım Banner

“İnsanlar şu anda sessiz görünüyor olsa da, önümüzdeki üç ila dört hafta sonrasında durumun şu anki gibi olacağını düşünmüyorum. Hedefe ulaşmak için dört ila beş haftalık bir zaman çizelgesine bakıyorum.”

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @Pentosh1

Yükseliş Potansiyeli Yüzde 60!

Chainlink, haber yazımı esnasında 7.97 dolar civarından el değiştiriyor.

En yüksek piyasa değerine sahip kripto para birimleri sıralamasında 23. sırada yer alan LINK, son bir haftada yüzde 12’nin üzerinde getiriye sahip.

Pentoshi’nin hedefine doğru bir hareket, LINK için yüzde 60 civarında bir yükseliş potansiyeli ortaya koyuyor.

“Altcoin Piyasası Hareketleniyor”

Analist, Bitcoin ve Ethereum haricindeki kripto varlıkların toplam piyasa değerini de yakından takip ediyor. Ona göre altcoin piyasalarının değerini izleyen endeks kısa vadeli bir dip oluşturmuş gibi görünüyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @Pentosh1

Kripto stratejisti, göstergenin şu anki 387 milyar dolardan 456 milyar dolara yükselebileceğini tahmin ediyor ve bu da altcoinlerin genel olarak büyümek için önemli bir alana sahip olduğunu gösteriyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.