Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Patron Önce Aldı Sonra Sattı: Gıda Hissesinde Paylar Sıfırlandı

Gümüş Capital Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gümüş, Yayla Agro Gıda hisselerinde önce alım sonra ise satış yaparak paylarını sıfırladı.
Patron Önce Aldı Sonra Sattı: Gıda Hissesinde Paylar Sıfırlandı
HABER GİRİŞ

Yayla Agro Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin pay alım satımına ilişkin bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bildirim paylaşıldı.

Bildirimde, Gümüş Capital Emlak Yatırım Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gümüş’ün pay alış ve satış işlemine dair açıklama yapıldı.

Açıklamada, Hasan Gümüş’ün dünkü işlemlerde Yayla Agro Gıda’nın YYLGD kodlu paylarında toplam 586.716.200 TL nominal tutarlı alış işlemi yapıldığı bildirildi. Aynı gün söz konusu payların satış işleminin de yapıldığı açıklandı.

Son satış işlemi ile birlikte Yayla Agro Gıda sermayesinde 26 Haziran 2024 tarihi itibarıyla payının kalmadığı duyuruldu.

Dün düşüte olan YYLGD payları bugün sınırlı bir yükselişle günü tamamladı. Aylık yüzde 12’yi aşan düşüş gören hisseler bugünü yüzde 2’nin altındaki sınırlı yükselişiyle 11,85 liradan kapattı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.