Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Patlamadan Önce Satın Alınması Gereken 3 Kripto Para Açıklandı!

Kripto para piyasasında fırsatlar hiçbir zaman bitmez! İşte patlama potansiyeli taşıyan 3 ucuz kripto para birimi...
Patlamadan Önce Satın Alınması Gereken 3 Kripto Para Açıklandı!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Mevcut ideal olmayan kripto piyasası koşullarına rağmen, kripto yatırımcıları için fırsatlar tükenmiş değil. Sermaye akışı, kripto boğa koşusunun yüksekliğine kıyasla oldukça az olsa da özellikle uzun vadeli durum tespiti yapan yatırımcılar potansiyel kripto cevherlerine rastlayabilirler.

Her şey göz önüne alındığında, kripto yatırımının tamamen masanın dışında kaldığı hiç kuşku yok ki söylenemez. Pek çok uzman, uzun vadede kripto piyasasının katlanarak büyüyeceğini düşünüyor. Bu nedenle, yatırımcılar hala uzun vadede çok kazandırma potansiyeli taşıyan fırsatları bulabilirler.

Elbette birçok yatırımcının FTX iflas gelişmesinin ardından endişeli hissetmeye devam etmesi şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, rahatsız edici bir eğilim ortaya çıkıyor gibi görünse de, bu son olaylara verilen tepkinin çok sayıda düşük değerli kripto para yaratması gerçeğini unutmamak gerekiyor.

Global Financial Education analistleri son yaptıkları analizlerle patlamadan önce satın alınması gereken önemli derecede düşük fiyatlı 3 kripto para birimini sıraladı:

Polygon (MATIC)

Polygon, kripto ağı Ethereum için sağlam ve tam teşekküllü bir ekosistem geliştirmeye odaklanan bir blockchain projesidir. Herhangi bir ölçeklenebilirlik sorunu olmadan Ethereum üzerinde geliştirilecek mevcut ve yeni blok zinciri projeleri için kolay bir çerçeve sunar.

GCM Yatırım Banner

Polygon aracılığıyla kullanıcılar, ağ tıkanıklığı konusunda endişelenmeden herhangi bir DApp (merkezi olmayan uygulama) ile kolayca etkileşim kurabilir. Bu benzersiz ölçeklendirme çözümü, Ethereum’un zincirine paralel olarak çalışır, böylece işlem ücretlerini etkili bir şekilde azaltırken verimi artırır.

Polygon ayrıca, kullanıcıların ekstra ücret ödemeden çok çeşitli blokzincir protokollerine erişmelerine olanak tanır. Ve işleri daha da ilginç hale getirmek için erişilebilirlik, güçlü hız ve artan satın alınabilirlik avantajı, Polygon’u kripto sahnesinde yükselen bir rakip haline getiriyor.

Ek olarak, platformda NFT’lerin (nitelikli fikri tapu) alım satımı yapma yeteneği, şimdiye kadar kesinlikle Polygon’a önemli değerler katıyor. MATIC, NFT yardım temelli bir proje (Adidas for Prada Re-Source) için Prada ve Adidas gibi büyük markaların desteğini bile aldı. Son zamanlarda Nike de Polygon’da Swoosh Web3 platformunun piyasaya sürülmesiyle vagona katıldı ve yakında ilk NFT’lerini gelecek yıl paylaşacak.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

Bununla birlikte, Ethereum’un beklenen Merge güncellemesi, diğer işlevsel ölçümlerinin yanı sıra TPS’sini (saniye başına işlem sayısı) hala önemli ölçüde artıramıyor. Polygon muhtemelen kripto alanı içinde gerçek dünya faydasını taşımaya devam edecektir. Bu nedenle, MATIC ileride uzun vadeli ciddi büyüme potansiyeli taşıyor.

Decentraland (MANA)

Metaverse tokenı geride kalan yıl büyük bir gürültü yaratmıştı ancak bu, önümüzdeki yıl bunun tekrarlanmayacağı ve ona yer olmayacağı anlamına gelmiyor. Facebook yaratıcısı Zuckerberg, platformunu ‘Meta’ya dönüştürdüğünden beri birçok kripto meraklısı, Metaverse kavramının vaadini fark etmeye başladı. Mevcut senaryoya geri dönecek olursak, Metaverse’ün en önemli isimlerinden biri olan Decentraland, popülerlik ve fiyat açısından hızla yükseldi.

Decentraland, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen bir tür sanal projedir. Bu meta-kürede, araziye odaklanan projeler, dijital evler geliştirme ve daha fazlası ile fırsatlar sonsuz olmaya devam ediyor. Aslında, Decentraland’daki sanal mülkün bir kısmı geçen yıl 2.4 milyon dolar gibi çılgın rakamlara satıldı.

Metaverse, dijital dünyadaki etkileşimde devrim yaratma potansiyeline sahip, oldukça umut verici ve gelişmekte olan bir trend. Uzman pazar araştırmasına göre, pazarın bu yıl yaklaşık 47 milyar dolar değerine sahip olacağı ve daha da büyüyeceği tahmin ediliyor.

Metaverse platformu aynı zamanda kolayca takas edilebilen ve blok zincirinde saklanan benzersiz dijital varlıklar olan NFT’leri kullanır. Her biri NFT’lerle temsil edilen yaklaşık 90 bin arazi parçası vardır. Bu, merkezi bir sanal emlak platformu olarak Decentraland için önemli bir satış noktası yaratıyor. Bununla birlikte, büyük markalar ve ünlüler bile metaverse içinde mülk edinmeye başladı ve bu durum Decentraland gibi bir meta-pro platformu için daha fazla fırsat yarattı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @decentraland

Bu kadar zengin fırsatları gören Decentraland, bundan yararlanmak isteyen en önemli kripto yenilikçisidir. Bu nedenle, kripto geliştiricileri için mükemmel bir platform sunuyor ve uzmanlar şimdiden platform için potansiyel olarak büyük bir büyüme bekliyorlar. Dolayısıyla ağın yerel tokenı MANA şu anki seviyesine kıyasla çok yükseklere çıkabilir.

Curve (CRV)

Curve, stablecoin’ler tarafından desteklenen bir başka merkezi olmayan borsa platformudur ve likiditesini yönetmek için Curve.fi adlı otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı (AMM) kullanır. Curve’ün platformu, düşük ücretler ve slipaj (bir işlemin beklenen fiyatı ile işlemin gerçekleştirildiği fiyat arasındaki farkı) sunmak için optimize edilmiştir. Varlıklar izinsiz ve otomatik olarak kolayca değiştirilebilir. Platformun gözetim dışı doğası göz önüne alındığında, kullanıcılar tokenları üzerinde tam kontrole sahiptir.

2020 yılında Rus yazılım mühendisi Michael Egorov tarafından başlatılan Curve, önemli bir DeFi fenomeni olarak görülüyor. 2020’nin ikinci yarısında büyük bir büyüme görmeye başladı ve bugün bile büyük ilgi görmeye devam ediyor. Çoğu kriptonun hayal kırıklığı yaratan düşüş trendine rağmen, yerel token CRV, Curve için yönetişim tokenı olarak dikkate değer bir dayanıklılık gösterdi.

Ayrıca CRV, şu anda en düşük seviyelerde işlem gördüğü için birçok kripto yatırımcısı için cazip bir seçenek ve sağlam bir risk-ödül oranı sunuyor. Ayrıca, CRV’nin popülaritesi ve işlem hacmi istikrarlı bir şekilde artmaya devam ederek uzun vadeli önemli bir potansiyel değere işaret ediyor.

Aslında, merkezi cüzdanlarda tutulan CRV miktarı yüzde 70’in üzerinde artarak benzeri görülmemiş bir likidite yaratarak Curve’ün değer teklifini bir kez daha güçlendirdi. Likidite miktarı aynı zamanda kullanıcılara, özellikle yeni başlayanlar olmak üzere birçok yatırımcının bugün aradığı bir şey olan gelişmiş ticaret güvenliğini garanti etmektedir.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.