Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Orçay ve Tekfen’den Üst Düzey Atama Kararları

Tekfen Holding üst düzey atama kararlarını duyururken, Orçay yönetim kurulunda yaptığı görev dağılımını açıkladı.
Orçay ve Tekfen’den Üst Düzey Atama Kararları
HABER GİRİŞ

Tekfen Holding A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) üst düzey atamalarını bildirdi. Şirketin yeni organizasyon yapılanması çerçevesinde Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini sürdüren Mustafa Kopuz’un Taahhüt Grubu Başkan Yardımcısı olarak atanmasına karar verildiği belirtildi.

Ahmet Eren’in Tarımsal Sanayi Grubu Başkan Yardımcısı, Hakan Dündar’ın Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı (CFO) ve Osman Reha Yolalan’ın Kurumsal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atanması da alınan kararlar içerisinde yer alıyor.

Ahmet Eren mevcut durumda Toros Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini sürdürüyor.

Tekfen hisseleri (TKFEN), geçen haftayı 35,24 liradan tamamladı. Bugünkü işlemlere 35,36 seviyesinden başlayıp 34,66 – 35,74 arasında hareket etti. Şirket hisseleri yatırımcısına bir yılda yüzde 80 getiri sundu.

Orçay’dan Yönetim Kurulu Görev Dağılımı

Orçay Ortaköy Çay Sanayi ve Ticaret A.Ş. 27.03.2023 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararları duyurdu.

GCM Yatırım Banner

Buna göre Yönetim Kurulu Başkanlığına Mehmet Erdoğan’ın, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Fatih Nusret Dur’un seçilmesine karar verildi.

Söz konusu isimlerin müşterek olan şirket kaşesi ve unvanı altında atacakları imzalar ile 3 yıl süreyle şirket esas sözleşmesinde belirtilen işlerini yapmaya ve şirketi en geniş şekilde temsil ve ilzam etmelerine oy birliğiyle karar verildiği söylendi.

ORCAY hisseleri yüzde 0,15 artışla 6,71 liradan işlem görüyor. Güne 6,76 liradan başlayıp 6,63 – 6,79 arasında hareket etti. Yıllık getirisi yüzde 44 oranında.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın