Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Netaş Milyon Dolarlık Siparişi Aldı! Hisseler Yükseldi

Netaş Telekomünikasyon A.Ş. KAP üzerinden milyon dolarlık siparişini duyurdu. Hisseler sipariş ile yükselişe geçti. Detaylar haberde...
Netaş Milyon Dolarlık Siparişi Aldı! Hisseler Yükseldi
HABER GİRİŞ

Telekomünikasyon şirketi Netaş Telekomünikasyon A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Türk Telekomünikasyon A.Ş.’den alınan siparişler hakkında açıklamada bulundu.

Şirket tarafından yapılan açıklamada Türk Telekomünikasyon A.Ş.’den 4 milyon 980 bin dolar tutarında HGW Wifi6 modem ve 1 milyon 200 bin dolar tutarında Set Top Box siparişi alındığı not edildi.

Söz konusu siparişin ciroya olumlu katısının olması bekleniyor. Netaş hisseleri bugün açılışı 87,25 TL’den yaptı. Sipariş haberiyle hisseler saat 14.25’te 92,05 TL yükseldi.

Nortel Netaş Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Hisseler günlük bazda yüzde 4,58’lik yükseliş ile 91,3 TL’den işlem gördü. NETAS hisseleri yıllık bazda yüzde 329,72, aylık bazda yüzde11,3 kazandırdı. Haftalık bazda ise yüzde 7,04 kaybettirdi. Son iki haftadır hisseler kırmızı mumları yaktı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın