Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Mugoir Uyardı: O Altcoinde Daha Fazla Fiyat Artışı Potansiyeli Var

Kripto para piyasası, hafta sonuna yeşil ağırlıklı bir tabloyla girmeye hazırlanırken ünlü analist yükselişteki bir altcoinin potansiyeline dikkat çekti. Detaylar...
Mugoir Uyardı: O Altcoinde Daha Fazla Fiyat Artışı Potansiyeli Var
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para birimlerinin pek çoğu son 24 saat içinde yükseliş gösterirken, yatırımcılar hafta sonuna umutlu giriyor. Amiral kripto para birimi Bitcoin’in yanı sıra altcoinlerde de hareketlilik dikkat çekiyor. En büyük piyasa değerine sahip Ethereum’un yükselişi yüzde 4’e yaklaşırken, PancakeSwap (CAKE) gibi bazı altcoinler de oldukça güçlü bir duruş sergiliyor.

Kripto uzmanlarının 2023’ten önce satın alınacak en iyi deflasyonist kripto paralar arasında gösterdiği CAKE, bir önceki gün başlayan yükselişle kayıplarını da telafi etmeyi başardı.

CAKE Fiyatı Nereye Gidebilir?

Boğaların hakimiyeti ele geçirdiği gözlemlenen CAKE pazarı için analist Annah Mugoir’in değindiği dikkat çeken veriler şöyle:

  • PancakeSwap fiyat analizi bugün yükselişi işaret ediyor.
  • CAKE/USD bugün hafif bir geri çekilme gördü
  • PancakeSwap, 3.99 dolar direncini yeniden test etmeye çalışıyor.

PancakeSwap fiyatı 3.90 dolar seviyesinin üzerine çıkmasıyla birlikte gün içinde yükseliş eğilimi gösteriyor. Boğalar gücünü artırmaya devam ederken, CAKE son 24 saatte önemli bir ilerleme gösterdi. Mugoir’e göre bu tabloda altcoin için daha fazla fiyat artışı potansiyeli var ve PancakeSwap’in kısa bir zaman dilimi içinde 3.99 dolar direnç seviyesini yeniden test ettiğini görebiliriz.

PancakeSwap’ın yerel tokenı olan CAKE’in bir günlük grafiğine bakıldığında, yükseliş momentumunun güçlü olduğu ve boğalar rallisini sürdürürken önümüzdeki saatlerde daha fazla fiyat artışının beklendiği görülebiliyor. CAKE/USD ayrıca son 24 saat içinde fiyatında yüzde 2.04 artış sağladı: 24 saatlik işlem hacmi 24 milyon dolar ve piyasa değeri 13 milyon dolar.

GCM Yatırım Banner

Son birkaç gündür hafif bir geri çekilmeye rağmen, genel teknik göstergeler hala güçlü yükseliş sinyalleri veriyor ve bu da CAKE/USD için yakın gelecekte yukarı yönlü potansiyel olduğuna işaret ediyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Yakın Gelecekte 4 Dolar Seviyesi Test Edilebilir!

Hareketli ortalama (MA) 3.50 dolar seviyesinde ve MACD artan satın alma baskısı gösteriyor. Bu veriler de önümüzdeki günlerde CAKE fiyatı için daha fazla yukarı yönlü potansiyel olabileceğini gösteriyor.

PancakeSwap’ın 4 saatlik grafiği, altcoinin güçlü bir yükseliş trendi içinde hareket ederek 3.98 dolar direnç seviyesine ulaştığı için boğaların önceki saatlere göre ivme kazandığını gösteriyor. CAKE’in fiyatı bu direnç seviyesinin üzerinde kaldığı sürece, daha fazla ralli için potansiyel var ve PancakeSwap’in yakında 4 dolarlık direnç noktasına ulaştığını görebiliriz.

4 saatlik grafikte göreli güç endeksi (RSI), nötr bölgenin üst yarısında hareket ediyor ve gösterge endeks 53’te işlem görürken daha fazla yükseliş için çok daha fazla alan bulunuyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Hareketli ortalama şu anda CAKE fiyat hareketinin üzerinde ve bu da yükselişin önümüzdeki saatlerde devam edebileceğine işaret ediyor. MACD’deki histogramın yeşil renkte olması, sinyal çizgisinin MACD çizgisinin üzerinde yer alması PancakeSwap için diğer pozitif işaretler olarak sıralanıyor.

Sonuç olarak, PancakeSwap son 24 saatte iyi performans gösterdi ve CAKE/USD için yukarı yönlü potansiyel mevcut. Boğalar güçlenmeye devam ettiği sürece, PancakeSwap’in yakın gelecekte yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.