Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

MetaMask 22 Milyon İndirme ile En Popüler Cüzdan Olmaya Devam Ediyor

Popüler cüzdan uygulaması MetaMask indirme rakamları ile rakiplerinin açık ara önünde olmaya devam ediyor. Detaylar şöyle...
MetaMask 22 Milyon İndirme ile En Popüler Cüzdan Olmaya Devam Ediyor
HABER GİRİŞ

Kripto veri sağlayıcı CoinGecko tarafından paylaşılan yeni bir raporuna göre MetaMask, bugüne kadar 22,66 milyondan fazla kullanıcı indirmesiyle en popüler sıcak kripto cüzdanı unvanını sürdürdü.

MetaMask’ı 10 milyonun biraz üzerinde indirme rakamları ile Coinbase Wallet, Trust Wallet ve Blockchain.com Wallet takip ediyor. Bitcoin.com Wallet, beş milyon kurulumla beşinci sırada yer alıyor. Toplamda, ilk dört sıcak kripto cüzdanı 54,06 milyon indirme ile tüm kurulumlarının yüzde 66,6’sını temsil ediyor.

En çok kullanılan sıcak cüzdanlar
Kaynak: CoinGecko

Kendi Kendine Gözetim için En Popüler Kripto Sıcak Cüzdanları başlıklı rapor, en popüler on kripto sıcak cüzdanının, daha az popüler cüzdanlara göre dört kattan fazla kurulum sayısına sahip olduğunu ortaya koydu.

İlk on cüzdanın yarısı ya merkezi kripto borsaları tarafından destekleniyor ya da sahipleniliyor. Bu da merkezi kuruluşların kendi kendine saklama hizmetlerinde sahip olduğu ilgiyi gösteriyor.

Coinbase Wallet ve Crypto.com DeFi Wallet ilgili borsalar tarafından geliştirilirken, Trust Wallet ise 2018’de Binance tarafından satın alındı. SafePal’in donanım cüzdanı entegrasyonu da Binance Labs’tan yatırım aldı.

GCM Yatırım Banner

Rapora göre şu anda en az 54 kripto sıcak cüzdan bulunuyor. Android mobil cihazların, tarayıcılardan neredeyse üç kat daha fazla kuruluma sahip olduğu görüldü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın