Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Messari Raporu Ortaya Çıkardı: Bu Altcoine Dikkat!

Kripto veri analiz şirketi Messari'nin son raporu NEAR'a dikkat çekiyor. İşte altcoin ile ilgili dikkat çeken veriler! Detaylar haberde;
Messari Raporu Ortaya Çıkardı: Bu Altcoine Dikkat!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto piyasası veri analiz şirketi Messari’nin raporlarına göre NEAR, son üç aydaki fiyat hareketleri ve ağ etkinliği göz önüne alındığında 2023 yılı içinde dikkat edilmesi gereken altcoinlerden biri olarak dikkatleri çekiyor.

Messari’nin ilk çeyreği içeren 2023 raporu, tokenın ve protokolünün yılın ilk çeyreğinde etkileyici bir finansal performans kaydettiğini ortaya koydu.

NEAR için Dikkat Çeken Veriler

NEAR, raporlama dönemi içinde günlük aktif hesapların tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla artan ağ etkinliği kaydetti.

Token fiyatı, Messari’nin üç gün önce raporu paylaşmasının ardından yükseldi ve o zamandan beri rallisinden vazgeçmedi.

Kripto para birimleri izleme platformu CoinMarketCap verilerine göre NEAR, haftalık grafikte yüzde 10.69’luk kazanç kaydetmiş durumda. Token, 12 Nisan’daki 94.81 milyon dolardan 246.42 milyon dolara yükselen işlem hacmiyle keskin bir artış ortaya koydu.

GCM Yatırım Banner

NEAR Ağ Etkinliği Yeni Rekor Seviyeye Ulaştı

Messari’nin raporu, NEAR’ın günlük aktif hesaplarının 2022’nin dördüncü çeyreğindeki rekor zirvesinden sonra ivmeyi koruduğunu ortaya koydu.

Rapora göre 2022’nin dördüncü çeyreğinde 63.700 olarak kaydedilen günlük aktif hesaplar, 2023’ün ilk çeyreğinde hafif bir artışla 63.940’a yükseldi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Messsari.io

Bu arada, ortalama günlük işlemler 2022’nin dördüncü çeyreğindeki 453.440’a kıyasla yüzde 13 azalarak 2023’ün ilk çeyreğinde 393.050’ye düştü.

Ağın ölçeklenebilirliğini, kararlılığını ve güvenilirliğini öne sürdüğü için Messari’nin raporunun NEAR’ın son performansını etkilediği sonucuna varılabilir. NEAR, üç gün önce üç aylık raporun yayımlanmasından bu yana, dünkü piyasa çapındaki gerileme nedeniyle yüzde 0.4 oranında düştüğü 12 Nisan tarihi haricinde istikrarlı fiyat artışları kaydetti.

Token, 10 Nisan’da yüzde 2’lik fiyat artışı ve 11 Nisan’da yüzde 2.6’lık bir artış gördü.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

NEAR, işlem hacminde de kayda değer bir artış kaydederek ağ etkinliğindeki artışı doğruladı. 24 saatlik işlem hacmi son gün yüzde 109.76 artış gösterdi.

Ekosistem Gelişmeleri

NEAR’ın 2023-2024 yol haritası, ağın Ekim 2020’deki lansmanından bu yana 20’den fazla protokol yükseltmesiyle inanılmaz bir büyüme oranı kaydettiğini ortaya koydu. NEAR’ın geliştirici ekibi, 2023’te protokolün ölçeklenebilirliğini ve merkezsizleştirilmesini iyileştirmeye odaklanmayı planladı.

Raporda, NEAR Vakfı tarafından tanıtılan Blockchain İşletim Sistemi’nin ağın yüksek etkinliğine katkıda bulunduğu belirtildi.

Bir başka ağ etkinliği büyüme unsuru, Binance’in NEAR Protokol Ağı üzerindeki son Tether (USDT) entegrasyonu oldu. Duyuruya göre entegrasyon, dünya çapındaki milyonlarca Binance kullanıcısının NEAR ekosistemindeki USDT’ye erişmesine izin vermekte.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın