Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

MANA Piyasasına İlgi Artıyor! Fiyat Nereye Kadar Yükselebilir?

Teknik göstergeler, 2023 yılı içinde Decentraland için daha fazla boğa üstünlüğü tahmin ediyor. MANA fiyatı nereye gidebilir? Detaylar haberde;
MANA Piyasasına İlgi Artıyor! Fiyat Nereye Kadar Yükselebilir?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen metaverse platformu Decentraland’ın yerel tokenı MANA hafta sonundan itibaren bir yükseliş ivmesi yakalamış durumda. Üst üste üç gün yeşil mum yakan MANA fiyatı olumlu sinyaller vermeye devam ediyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi 5.85 dolardan yaklaşık yüzde 95 geride olan MANA fiyatına dair dikkat çekenler şöyle sıralanıyor:

  • MANA fiyatı tutarlı bir yükseliş eğilimi gösteriyor.
  • Kripto para için destek seviyesi 0.2943 dolar, direnç seviyesi ise 0.3108 dolar seviyesinde görünüyor.
  • Daha fazla boğa hakimiyeti, piyasayı direnç seviyesinin üzerine çıkarabilir.

MANA Fiyatında Güncel Durum Nasıl?

MANA güne 0.0294 dolarlık pozitif bir değerleme ile girdi ve bu da yeni yılın başlangıcının altcoin için keyifli geçtiğini gösteriyor.

Bir kısım analistin patlamadan önce alınması gereken altcoinler arasında gösterdiği MANA’nın fiyatı gün boyunca istikrarlı bir şekilde yükseldi ve boğalar piyasayı tekelleştirmeye devam ederken haber yazımı esnasında yüzde 5.44 artarak 0.3107 dolara ulaştı.

Piyasa kapitalizasyonu ve 24 saatlik işlem hacmi, piyasa ilgisini yansıtmaktadır. Her ikisi de yüzde 5.19 artışla 575,711,612 dolara ve yüzde 31.42 artışla 35,723,297 dolara yükseldi. Bu durum MANA pazarına ilginin arttığını ve bunun da fiyatları yukarı çekebileceğini gösteriyor.

GCM Yatırım Banner
Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

Göstergeler Boğaların Gücüne İşaret Ediyor

4 saatlik fiyat grafiğinin genişleyen Bollinger Bantları, 24 saatlik yüksek alım satım faaliyetini gösteriyor. Üst bant 0.3083 dolara ve alt bant 0.2846 dolara yaklaşıyor. Artan piyasa oynaklığının ortasında, bu değişim yükseliş tahminlerine güven veriyor. Fiyat üst aralığın üzerinde kaldığından, yükseliş gücü oluştuğu için yükseliş hareketinin devam etmesi bekleniyor.

Bu yükseliş trendi, mevcut 63.50 seviyesi ile aşırı alım bölgesine yaklaşan göreli güç endeksi (RSI) tarafından destekleniyor. Bu yöndeki hareket, artan satın alma baskısının göstergesidir ve bu da fiyatların artma olasılığını artırmaktadır.

Öte yandan, stokastik RSI, tüccarları, şu anda 99.14’te aşırı alım aralığında olduğu için yükseliş eğiliminin sınırına ulaşmış olabileceği konusunda uyarıyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Williams timsahı göstergesinin açık ağzı, yükseliş eğiliminin devam edeceğine işaret ediyor. 0.3013, 0.3006 ve 0.2999’da sırasıyla yeşil (dudaklar), kırmızı (dişler) ve mavi (çene) çizgiler birleşiyor. Timsahın çenesini aşan fiyat artışı, yukarı yönlü yeşil bir mumla zirveye ulaşırken, MANA’nın yükseliş eğiliminin devam ettiğini de gösteriyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Yakın gelecekte daha fazla büyümeye işaret eden önemli teknik göstergeler ile pazarın genel olarak pozitif kalması bekleniyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.