Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Küresel Kripto Platformu CoinW Türkiye Pazarında Genişliyor

Dünyanın önde gelen kripto varlık ticaret platformlarından biri olan CoinW, İstanbul Blockchain Week 2023'te piyasa katılımcıları ile buluştu. Detaylar;
Küresel Kripto Platformu CoinW Türkiye Pazarında Genişliyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Türkiye’deki en geniş katılımcılı ve en etkili blockchain organizasyonlarından biri olan Istanbul Blockchain Week, 22-23 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleşti. Katılımcılar arasında dünyanın önde gelen kripto varlık ticaret platformu CoinW de yer aldı.

CoinW yöneticileri, dünyanın pek çok bölgesinden sektör liderleri, girişimciler, yatırımcılar, teknoloji meraklıları ve daha pek çok katılımcı ile birlikte geleceğin finansal teknolojileri ve blockchain uygulamaları hakkında derinlemesine tartışmalara katıldıklarını belirttiler.

CoinW’den Yeni Dijital Ekonomiyi Ortaklaşa Yaratma Vurgusu

Etkinliğin, CoinW’ye, yenilikçi fikirlerini paylaşması, finansın geleceğini ve yeni dijital ekonomiyi ortaklaşa yaratmak için diğer endüstri devleriyle iş birliği yapması için eşsiz bir fırsat sunduğu ifade edildi.

Kripto ticaret platformunun gümüş sponsor olarak yer aldığı IBW 2023’te kripto varlıklar, NFT’ler, DeFi, Web3, metaverse ve yapay zeka gibi birçok konuda verimli tartışmalar gerçekleştirildi.

Etkinliğin odak noktası, finansal teknolojilerin potansiyelini ortaya çıkarmanın ve sektörde olumlu bir değişim yaratmanın yollarını keşfetmek oldu.

Platformun önde gelen isimleri, kullanıcıların güvenli ve verimli bir şekilde işlem yapmalarını sağlamak amacıyla yenilikçi ve güvenlik odaklı çözümler sunan CoinW’nin Istanbul Blockchain Weeke katılmasının, şirketin Türkiyenin blockchain ve kripto para ekosistemine olan güçlü bağlılığını gösterdiğini ifade etti.

Coinw Etkinlik Foto
Kaynak: CoinW

Çin kökenli Dubai merkezli şirketin, 2023 yılı içinde Paris Blockchain Week, Coindesk Consensus ve Hong Kong Web3 Festivali gibi küresel ölçekli organizasyonlara da aktif olarak katılım sağladığı ve bu büyük ölçekli organizasyonlara katılımın, marka ve ürün gücünün bir kanıtı olarak şirketin sektördeki konumunu daha da güçlendirmesini sağladığı belirtildi.

Bu süreçte yeni ortaklıklar ve iş birlikleri kurarak inovasyonu teşvik etmenin ve blockchain endüstrisinin gelişimine katkıda bulunmanın temellerinin atıldığı vurgulandı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%