Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kripto Analisti Davis, Değerini 100’e Katlayacak Coinlerin Nasıl Bulunacağını Açıkladı

Analist Lark Davis büyük kazanç peşinde koşan kripto para yatırımcıları için önemli tüyolar paylaştı.
Kripto Analisti Davis, Değerini 100’e Katlayacak Coinlerin Nasıl Bulunacağını Açıkladı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto paraların değer kazanması işlem hacminin de hızla artmasına neden oluyor. Yatırımcılar için altcoinler için daha büyük kazanç elde etme imkanı tanıyor. Bu coinlerden bazıları değerini 50 – 100 kat artırıyor ve büyük kazanç sağlıyor. Kripto tüccarı ve etkileyici Lark Davis, devasa şekilde 100x kazanç elde etme potansiyeline sahip kripto varlıkları bulma ticaretinin yollarını paylaştı.

Bir videoda altcoinlerde büyük hareket arayışlarında, piyasa değerinin önemli olduğuna dikkat çeken Davis, göreceli olarak düşük altcoinlere dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor.
Analiste göre gerçekçi bir şekilde 100 kat kazanç aranıyorsa, ideal olarak piyasa değeri 10 milyon doların altında olan bir madeni paranın aranması gerekiyor.

Potansiyelli Altcoinleri Yakalamanın Yolları

Potansiyelli Altcoinleri Yakalamanın Yolları

Analist Lark Davis’e göre kripto para piyasası finansal fırsat açısından, büyük paraların kazanıldığı yer olma eğiliminde. Davis bu kripto paraları bulmanın en kolay yolunun CoinGecko.com’a gidip düşük piyasa değeri olan madeni paralara bakarak birkaç sayfa kaydırmaya başlamak ve bu coinleri takip etmek olduğunu belirtiyor.

Platforma son eklenen coinlerin de takip edilmesini öneren Davis, CoinGecko sıcak paraları yayınlandıktan sonraki birkaç saat içinde listelediğini ifade ediyor. Analist ayrıca trend olan coinlerin bulunması için ‘keşfet özelliğinin kullanılmasını öneriyor.

GCM Yatırım Banner

Token Satışları Takip Edilmeli

Token Satışları Takip Edilmeli

Kripto analistine göre, yatırımcıların altcoinleri bulurken dikkat etmesi gereken bir sonraki alan token satışları olmalı. Davis, yeni lansmanların çoğu Polkastarter ve Binance Launchpad gibi platformlarda gerçekleştiği için mevcut token satış pazarının oynaması için ödeme yapıldığını vurguluyor. Bu satışlara girmeye hak kazanmak için yatırımcıların binlerce dolar yükselebilecek tokenları elinde tutmaları gerektiğini belirtiyor.

Davis yüksek potansiyele sahip madeni paraları bulmanın başka bir yolu, kalabalık ticaretin ötesine bakmak olduğunu söylüyor. Analist son olarak düşük değerli coinlerin bulunması için kilitli toplam değere (TVL) bakılması gerektiğini düşünüyor.

Davis yatırımcıların kendi araştırmalarını yapması gerektiğinin altını çiziyor. Jetonun kullanım durumunun mantıklı olup olmadığını ve projenin bir gelir modeline sahip olup olmadığının öğrenilmesi gerektiğini belirten analist, büyük risk sermayedarlarının projeyi destekleyip desteklemediğine ve piyasanın ürünlerine hazır olup olmadığına bakmayı da söylüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.