Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hissesi İşleme Kapatılan Şirketten Açıklama: Yetiştiremediler

Borsa İstanbul’da CASA koduyla işlem gören Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri, Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden finansal tablolar hakkında açıklama yaptı.
Hissesi İşleme Kapatılan Şirketten Açıklama: Yetiştiremediler
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Gün içinde borsa yatırımcıları arasında gündem olan Casa Emtia Petrol Kimyevi ve Türevleri Sanayi Ticaret (CASA), finansal tablolar hakkında açıklama yaptı. Şirketin finansal tablolarını verilen süre içerisinde göndermemesi nedeniyle Borsa İstanbul’da CASA işlemlerinin geçici olarak durdurulduğu belirtilmişti.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden konuyla ilgili duyuru yapan Casa Emtia, 06.11.2023 tarihine kadar 3. çeyrek finansal tabloların açıklanması için ek süre alındığını belirtti. Ancak bağımsız denetim firmasının bu ek sürede finansal tabloları yetiştirememesinden dolayı 13.11.2023 tarihinde ilgili raporların yayımlanacağı paylaşıldı.

Şirket, 22 Eylül tarihinde KAP üzerinden bedelsiz sermaye artırımı yapacağını açıklamıştı. Şirket 4.900.000 TL olan ödenmiş sermayesini, 49 milyon TL’ye çıkaracağını bildirmişti.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.