Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Hazine’den Deprem Sonrası Düzce Mükelleflerine Kolaylık!

Hazine ve Maliye Bakanlığı, deprem nedeniyle Düzce’de faaliyet gösteren mükellefler için 1 aylık ödeme ertelemesi açıkladı. Detaylar haberde;
Hazine’den Deprem Sonrası Düzce Mükelleflerine Kolaylık!
Son Güncelleme: 
Yorum

Türkiye gündemi, bu gece meydana gelen depremle yankılandı. Merkez üssü Düzce olan ve 5,9 şiddetinde gerçekleşen deprem İstanbul, Bolu, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Eskişehir, Zonguldak gibi birçok ilde hissedildi.

Düzce depremi için milyonlar “geçmiş olsun” dileklerini paylaşırken Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan deprem merkezindekilere yönelik ödeme erteleme açıklaması geldi.

Düzce’de Vergi Ödeme Süreleri Bir Ay Ertelendi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın son dakika duyurusuna göre 23.11.2022 tarihinde meydana gelen deprem nedeniyle Düzce ilinde faaliyet gösteren mükelleflerin Kasım ayının sonuna kadar vermeleri gereken beyanname ve bildirimlerin verilme süreleri ile bu beyannameler üzerine tahakkuk edecek vergilerin ödeme süreleri 1 ay ertelendi.

Bakanlık, deprem sonrası mükelleflerin olası mağduriyetlerinin önüne geçmeyi amaçladığını bildirdi.

Hazine, Düzce’deki depremden etkilenen tüm vatandaşlara geçmiş olsun dilekleri iletti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu