Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hareket Proje Yeni Anlaşmasıyla Dikkat Çekti

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş. milyon dolarlık anlaşmasıyla dikkatleri çekti. Detaylar haberde...
Hareket Proje Yeni Anlaşmasıyla Dikkat Çekti
HABER GİRİŞ

Mayıs ayında halka arz olan ve tavan seyrini sadece 4 gün devam ettirebilen Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş. bugün sabah saatlerinde duyurduğu sözleşme ile dikkatleri üzerine çekti.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklamada bulunan şirket, SOCAR Turkey Yatırım A.Ş.’nin sahibi olduğu STAR Rafineri A.Ş. ile sözleşme imzalandığını duyurdu.

Sözleşmenin STAR Rafineri şirketinin 2024 yılı planlı duruş bakım döneminde ekipman tedariki ve kaldırma hizmetleri sunulması konusunda yapıldığı aktarıldı.

İmzalanan sözleşme bedelinin 13 milyon dolar olduğu aktarıldı.

HRKET Hisselerinin Son Durumu

GCM Yatırım Banner

Halka arz olduktan sonra tavan seyrini 4. güne taşıyan hisseler sonrasında düşüşe geçmişti. Tavan bozduktan sonra 3 hafta boyunca kırmızı mumları yakan HRKET hissesi, son iki haftadır yeşilleri yaktı.

Bugün yükseliş seyrinde olan hisseler açılışı 78 TL’den yaptı. Yüzde 0,79’luk yükselişte olan hisseler aylık bazda kaybı yüzde 10’a yaklaştı.

HRKET hisseleri 70 TL’den halka arz olmuştu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.