Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Gürsel Turizm 700 Milyon TL’lik İş Anlaşması Yaptı

Eskişehir’de yer alan bir müşterisi ile personel taşıma anlaşması yapan Gürsel Turizm, 1 Ağustos’ta faaliyetlere başlamayı planlıyor.
Gürsel Turizm 700 Milyon TL’lik İş Anlaşması Yaptı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Gürsel Turizm Taşımacılık ve Servis Ticaret A.Ş. yeni iş sözleşmesini bu sabah Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurdu. Otomotiv sektörünün önde gelen üreticileri arasında yer alan bir müşterisi ile 2+1 yıl süreli ve yaklaşık kontrat değeri eskalasyon tahminleri katıldığında 700.000.000 TL bedelle personel taşıma anlaşması yapıldığı açıklandı.

Söz konusu müşterinin Gürsel Turizm’in büyük ölçekli sanayi kuruluşları ile uzun soluklu işbirliği ve çözüm ortaklığı hedefleri doğrultusunda, Eskişehir’de faaliyet gösteren bir isim olduğu söylendi.

Proje için hazırlık ve satın alma görüşmelerinin başladığı, personel taşıma faaliyetlerinin 1 Ağustos 2023 tarihinde başlanmasının planladığı belirtildi.

Gür-Sel Turizm hisseleri (GRSEL), Çarşamba günü güçlü kazanım elde etti. Kapanışı yüzde 6,88 yükselişle 22,36 liradan yaptı.

Bugünkü işlemlere 23,04’ten başlayan hisseler, seansın ilk yarım saatinde yüzde 4’e yakın yükselerek 23,4’e kadar çıktı.

GCM Yatırım Banner

Şirket hisseleri yatırımcısına haftalık bazda yüzde 5,77, aylık yüzde 32,31 ve yıllık yüzde 191,91 oranında getiri sundu. Yıllık bazda gördüğü en düşük fiyat 10,28, en yüksek ise bu sabah kaydedilen 23,4 seviyesi oldu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.