Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Gate.io Yöneticisi: NFT’ler Bitcoin’i Geride Bırakacak

Kripto para borsası Gate.io’nun pazarlama şefi, NFT’lerin geleceğine dair iddialı açıklamalarda bulundu. Ayrıntılar geliyor…
Gate.io Yöneticisi: NFT’ler Bitcoin’i Geride Bırakacak
HABER GİRİŞ

Geçtiğimiz yıldan bu yana bazı ünlüler ve şirketler bu gelişmekte olan finansal teknolojilere ve platformlara geçişlerine hazırlanmaya başladıkça, NFT’ler ve metaverse hakkındaki farkındalıkta istikrarlı bir artış oldu.

Önde gelen kripto para borsası Gate.io’nun pazarlama şefi (CMO) Marie Tatibouet, NFT’lerin geleceğini ve genel olarak kripto para birimi sektörünün büyümesini değerlendirdi.

Tatibouet, özellikle piyasadaki çok sayıda yeni kullanıcının Bitcoin gibi daha geleneksel yerleşik kripto para birimleri yerine NFT’ler aracılığıyla girdiğine dikkat çekti ve bu koleksiyonların yükselişinin altını çizdi.

Pazarlama şefi, “Kripto için yeni kullanıcıların çoğu, Bitcoin veya Ethereum ile değil, ilk kez NFT’lere dahil oluyor ve şu anda gördüğümüz şey, KYC’nin artık gerçekten bir engel olmadığı gibi.” değerlendirmesinde bulundu.

NFT’lerde Büyük Potansiyel Var

NFT pazarında çok farklı şeyler olabilir ve bu varlıkların 10 yıl sonra sanat eserleri ile ilişkilendirileceğini düşündüğünü söyledi.

GCM Yatırım Banner

Tatibouet piyasada çok fazla kandırmaca olduğuna ve işlerin genellikle tıpkı dotcom.com balonu gibi, sonunda benimsenme yaşandığına dikkat çekti ve sürecin sonunda çöküş olabileceğini kaydetti.

Borsa yöneticisinin dedikleri çıkar mı bilinmez ancak Bitcoin şu an 750 milyar doların üzerindeki piyasa değeri ile kripto para pazarının büyük bölümüne hakim durumda.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın