Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Europower Enerji 195,7 Milyon TL’lik İhaleyi Aldı

Girişim Elektrik tarafından Şubat ayında duyurulan Europower Enerji'nin ihalesi kesinlik kazandı. 195,7 milyon TL'lik işi Europower Enerji aldı. Detaylar haberde...
Europower Enerji 195,7 Milyon TL’lik İhaleyi Aldı
Yorum

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden ihale sonucu hakkında açıklama yaptı.

Europower Enerji, şirketin halka arz öncesi grup firması Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş. üzerinden 22.02.2023 tarihinde bildirimini yaptıklarını belirtti.

Şirket açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“H.801 Referanslı 154kV (~62,09) km 1272 MCM İletkenli Derecik – Yüksekova EİH Teklif Birim Fiyatlı Komple Tesis İşi” konulu ihalenin uhdemizde kaldığı TEİAŞ Genel Müdürlüğü İhale Komisyonu tarafından bildirilmiştir.”

Söz konusu işin baz bedelinin 195.715.058,20 TL olduğunu açıkladı.

Şirketin (EUPWR) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 16.10 itibarıyla 67,20 liradan işlem görüyor.  Şirket Mayıs’ın başında 21,2 milyon TL’lik sipariş aldığını duyurmuştu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu