Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun İddialarına Sert Cevap!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündeme dair önemli açıklamalarda bulunurken Kılıçdaroğlu'nun söylemlerine sert çıktı. İşte detaylar...
Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun İddialarına Sert Cevap!
HABER GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep’te İstasyon Meydanı’nda düzenlenen toplu açılış töreninde gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Gaziray Banliyö Hattı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Erdoğan, 10 milyarlık yatırım olan Gaziray’ın Gaziantep için iyi bir proje olduğunu belirtti. Gaziray’ın yer altından geçen 5 kilometrelik bölümünün üzerini spor ve oyun üniteleriyle, süs havuzlarıyla, ışıklandırmasıyla, yeşil alanlarıyla çok güzel bir park olarak düzenlediğini aktardı.

“Türkiye’nin İliğini Kemiğini Sömürenlerin Kapısına Gidiyor”

Ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki göstren Cumhurbaşkanı Erdoğan, birilerinin İngiltere’yi, Amerika’yı ve Almanya’yı gezdiğini söyleyerek, hamburgerden başka denilen bir şey olmadığını belirtti. “Temiz para arıyormuş ama gittiği yer tüm dünyanın iliğini kemiğini sömürenlerin kapısı.” diyerek açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin Uluslararası Para Fonu (IMF) ile işinin olmadığını ve o kapıları kapattığını vurgulayan Erdoğan, CHP’nin IMF temsilcileri ile bir araya geldiğini söyledi.

“Kılıçdaroğlu Türkiye’yi Köşeye Sıkıştırmak İsteyenlere Malzeme Veriyor”

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun siyaset adına yaptığı şeylerin, Türkiye’yi köşeye sıkıştırmak isteyenlere malzeme olduğunu belirtti. Kılıçdaroğlu’un uyuşturucu paralarının Türkiye’nin cari açığında finansman olarak kullanıldığı ifadelerine değinen Erdoğan, aklı başında olan kimsenin devletini uyuşturucu gibi bir illetle aynı cümlede kullanamayacağını ifade etti.

GCM Yatırım Banner

Kemal Kılıçdaroğlu, en son Türk Hava Kurumu’na (THK) yönelik söylemleriyle gündeme geldi. Kurumun kayyımlar tarafından yönetildiğini belirtti. THK’nın İstanbul’da kirada bir otelinin olduğunun altını çizerek otelin ele geçirilmeye çalışıldığını söyledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın