Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Enerji Devi 9,5 Milyon Dolar Değerinde Yeni Anlaşmasını Duyurdu

Yakın zamanda halka arz olan CW Enerji, Uzunlar İplik ile 9,5 milyon dolar değerinde anlaşma imzaladı. Ayrıntılar haberde…
Enerji Devi 9,5 Milyon Dolar Değerinde Yeni Anlaşmasını Duyurdu
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Bu yılın Mayıs ayında halka arzı gerçekleşen CW Enerji, iş ilişkilerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Şirket yenilenebilir enerji alanında büyüme hedefleri doğrultusunda yeni bir anlaşmanın daha duyurusunu gerçekleştirdi.

CW Enerji’den yapılan açıklamada, Uzunlar İplik ile sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamak amacıyla 9,5 milyon dolarlık sözleşme imzaladığı bildirildi. Anlaşma ile geliştirilmesi devam eden arazi tipi 10 bin 360 kilovat kapasiteli güneş enerjisi santrali satışı gerçekleştirilecek.

Anlaşmaya ilişkin açıklamada bulunan CW Enerji Üst Yöneticisi Volkan Yılmaz, iş birlikleri ile sektöre katkı sağladıklarını, belirti.

Temiz bir geleceği destekleme ve geleceğe daha yaşanabilir bir dünya bırakma hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Yılmaz, “Hayata geçirdiğimiz projelerimiz ve yaptığımız iş birliklerimiz ile de hedeflerimiz doğrultusunda yol alıyoruz.” diye konuştu.

Yılmaz, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak verimliliği artırdıklarını, gelecek nesillere katkı sağlamak, topluma değer katmak ve temiz bir gelecek inşa etmek için sorumluluk almaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

GCM Yatırım Banner

Şirket geçtiğimiz günlerde OSBÜK OBS Yıldızları Araştırması’nda 3 ödüle layık görülmüştü. Borsada CWENE koduyla işlem gören hisse senedi, halka arzının gerçekleşmesinin ardından 421 TL’ye kadar çıkarak kendi rekorunu kırmıştı. Sonrasında kayıplarını artıran hisse senedi an itibarıyla 267 TL seviyesinde bulunuyor. (AA)

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın