Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Enerji Devi Performansı ile Ödülleri Topladı!

CW Enerji OSBÜK OBS Yıldızları Araştırması’nda 3 ödüle layık görüldü. Şirket, Mayıs ayında borsada halka arz edilmişti. Ayrıntılar haberde...
Enerji Devi Performansı ile Ödülleri Topladı!
HABER GİRİŞ

Borsada yatırımcıların yakından takip ettiği enerji şirketi CW Enerji, sektöründe elde ettiği başarılar ve aldığı ödüller ile adından söz ettiriyor. Şirket Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından düzenlenen OSB Yıldızları Araştırması’nda 3 ödül birden aldı.

Ödüllerle ilgili görüşlerini paylaşan CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, başarılı çalışmalar karşılığında ardı ardına ödül almaya devam ettiklerini belirterek, “Sürdürülebilir bir büyüme ve yenilikçilik anlayışımız doğrultusunda projeler geliştiriyor, birbirinden güzel çalışmalara imza atıyoruz. Bu çalışmalarımızın karşılığında da böylesine değerli ödüller almak bizleri gururlandırıyor.” diye konuştu.

Sarvan,’Genel Performans’ sıralamasında ilk, ‘OSB’lerde Yeşil Dönüşüme En Çok Katkı Veren Firma’ kategorisinde 2. ve ‘OSB’lerde Ar-Ge Harcamasını En Çok Artıran Firma’ kategorisinde de 5. sırada yer aldıklarını sözlerine ekledi.

AR-GE ve tasarıma dayalı katma değeri yüksek üretim yapma hedefiyle ilerlediklerini aktaran Sarvan, alanında uzman kişiler ile enerjilerini ülke ekonomisine katkı sağlamak için harcadıklarını söyledi.

CW Enerji (CWENE) bu yılın Mayıs ayında borsada halka arz edilerek adından söz ettirdi. Hisse senedi 108,6 TL sabit fiyattan halka arz edilmiş ve sonrasında yüzde 280’lik bir ralli ile 421 TL’ye kadar tırmansı. CWENE takip eden süreçte kayıplarını artırdı ve an itibarıyla 281 TL seviyesinde işlem görüyor

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.