Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dünyanın En Güçlü Kablosuz Hoparlörü: “Devialet Gold Phantom”

Dünyanın En Güçlü Kablosuz Hoparlörü: “Devialet Gold Phantom”
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Yaşamış olduğumuz her anın içerisinde bir melodi bir müzik tınısı var. Kuşların ve etraftaki canlıların çıkarmış olduğu seslerden sokaklarda yürüyen insanlara ve hatta ocakta pişen yemeğe kadar hemen hemen her yere yayılmış olan müzik, vazgeçilmezlerimiz arasındadır. Herhalde hayatımızın demirbaşlarından biri olan müziği sevmeyenimiz yoktur.

Evde iş yaparken, mutluluğumuzu kutlarken, üzgün olduğumuz anların acısını çıkarırken ya da boş boş oturup sıkılırken bizlere eşlik eden melodilere her an ulaşmak isteriz. Çünkü sevdiğimiz şarkıları duyduğumuz anda derdi kederi unutup, kendimizi başka diyarlarda bulur ve olabildiğince mutluluğa yelken açarız.

2007 yılından beri müziği en kaliteli şekilde bizlerle buluşturan Fransız Devialet firması da bu güzel tınıların en güçlü ve en kaliteli şekilde her anımızda yanımızda olabilmesi için Devialet Gold Phantom adını verdiği göz alıcı kablosuz hoparlörler meydana getirdi. Dünyanın en güçlü hoparlörü olarak kabul gören bu eşsiz teknoloji harikalarına dilerseniz yakından bir göz atalım.

İşte karşınızda dünyanın en güçlü kablosuz hoparlörü: Devialet Gold Phantom

Dünyanın En İyi ve En Güçlü Hoparlörü

Dünyanın En İyi ve En Güçlü HoparlörüŞimdilerde kaliteli amfi üretiminde lider firmalardan biri olan Devialet, 2015 yılında meydana getirmiş olduğu Phantom hoparlörleriyle inanılmaz bir başarı elde etmişti. Dünyanın en pahalı kulakları arasında yer alan modellerden çok daha güçlü ve işlevsel bir müzik aracı olan Devialet Phantom hoparlörünün yenilenmiş halinde, en iyi akustiği, mekaniği, bilgisayar ve sinyal işlemesini bulabileceksiniz. Hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılabilen bu eşsiz kulaklıklarda Wi-Fi, Bluetooth ve Spotify bağlantıları da bulunuyor.

GCM Yatırım Banner

DÜNYANIN EN PAHALI IPOD DOCKLARI İÇİN TIKLAYIN.

Bu özelliklerinin yanı sıra gürültüyü ve arka plan seslerini tamamıyla engelleyip net bir şekilde sevdiğiniz parçaları dinlemenizi sağlayacak olan bu eşsiz hoparlör 4500W gücünde ve 108dB darbe sesiyle karşımıza geliyor. Bir önceki Phantom versiyonuna göre 8 kat daha güçlü olan Devialet Gold Phantom, dünyanın en güçlü hoparlörü olarak karşımıza geliyor.

Devialet Gold Phantom Hoparlörünün Zarif Tasarımı

Devialet Gold Phantom Hoparlörünün Zarif TasarımıSadece güçlü ve kaliteli bir hoparlör olmakla kalmayıp, aynı zamanda eşsiz bir tasarım ürünü olarak da karşımıza gelen Devialet Gold Phantom, 22 ayar roze altından meydana getirilmiştir. Hem gücüyle hem de tasarımıyla dünyanın en iyi hoparlörü olarak kabul görülen bu müthiş ses aracı Bang Olufsen BeoLab 90 hoparlörü gibi sıra dışı bir tarza sahiptir. En düşük frekanslı sesleri bile işitebilmenizi sağlayacak olan bu güzelliğe sizler de sahip olabilirsiniz.

Dünyanın En Güçlü Kablosuz Hoparlörünün Fiyatı

Dünyanın En Güçlü Kablosuz Hoparlörünün FiyatıDevialet Gold Phantom modelinin yüksek frekanslı hoparlör sistemi sayesinde çalınan her parçayı en ince ayrıntısına kadar duyabileceksiniz. Yeni ADH işlemci patenti ile piyasadaki bütün hoparlörlerden çok daha etkileyici bir ses kalitesine sahip olan Devialet Gold Phantom hoparlörünü Paris’teki Apple Store’dan 2.590 Euro temin edebilirsiniz.

Hem tasarımı hem de ses kalitesiyle eşsiz bir hoparlör modeli olan Devialet Gold Phantom, müziği adeta yaşam tarzı olarak kabul görenlerin akıllarını başlarından alacak. Peki, dünyanın en güçlü ve en iyi hoparlörü olan Devialet Gold Phantom ile müziği kelimenin tam anlamıyla yaşamak istemez miydiniz?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.