Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

DOAS ve SANFM Temettü, KRDMD ise Satış Duyurusunu Paylaştı

Borsa İstanbul’da işlem gören DOAS ve SANFM kar payı dağıtımı kararını, KRDMD ise 2023 satış programını paylaştı. İşte detaylar;
DOAS ve SANFM Temettü, KRDMD ise Satış Duyurusunu Paylaştı
Yorum

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret (DOAS), temettü dağıtımına yönelik bilgilendirme yaptı. Şirket 2022 yılı net karından pay başına brüt 9,09, net 8,18 TL nakit temettü kararının Genel Kurul tarafından onaylandığını bildirdi.

Şirketin 2022’deki net karı 7,8 milyar TL seviyesindeydi. DOAS, günlük yüzde 2,4 düşüşle kapanışını 101,4 TL’den yaptı.

Sanifoam Endüstri

Borsa İstanbul’da SANFM koduyla faaliyet gösteren Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret (SANFM) KAP üzerinden 2022 yılı karından pay başına brüt 0,10 TL, net 0,09 TL nakit kar p ayı dağıtım kararının Genel Kurulda kabul edildiğini açıkladı. Şirket 2022’de 63,1 milyon TL net kar bildirmişti.

SANFM, günlük yüzde 6 kayıpla 16,6 TL’den işlem görüyor.

Kardemir Satış Programı

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret (KRDMD), satış duyurusu yaparak 2023 Nisan-Haziran döneminde fiyat listeleri üzerinden 173 bin ton kütük, 141 bin ton nervirli inşaat demiri, 131 bin kangal-çubuk, 119 bin ton profil satışının programlandığını duyurdu.

KRDMD, günlük yüzde 2,2 kayıpla 19 TL seviyesinde.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu