Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

CVK Maden Halka Arzı Sonuçlandı! 4,2 Kat Talep Geldi

KAP üzerinden halka arz sonuçları açıklanan CVK Maden İşletmeleri’nin halka arz büyüklüğü 882 milyon TL olarak gerçekleşti. İşte detaylar;
CVK Maden Halka Arzı Sonuçlandı! 4,2 Kat Talep Geldi
Yorum

Tera Yatırım Menkul Değerler, CVK maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret’in (CVKMD) halka arz sonuçlarını açıkladı. Şirketin halka arzında başvuru sayısı 1.470.906 olarak gerçekleşti. Yapılan açıklamada toplam 8.400.000 TL nominal değerli 8.400.000 adet B grubu payın halka arz edildiği belirtildi.

Payların halka arz fiyatının 105 TL olarak açıklandığı hatırlatıldı ve halka arz büyüklüğünün 882.000.000 TL olarak gerçekleştiği paylaşıldı.

CVK Maden Halka Arzı Sonuçlandı! 4,2 Kat Talep GeldiKaynak: KAP

Halka arzda yurt içi bireysel yatırımcılara nihai tahsisat tutarının ortalama olarak 4,28 katı, şirket çalışanlarına nihai tahsisat tutarı ve miktarı kadar, yurt içi kurumsal yatırımcılara yaklaşık 9,57 katı, yurt dışı kurumsal yatırımcılara ise nihai tahsisat tutarının 4,67 katı talep geldiği ifade edildi.

Halka arza toplamda 1.470.906 yatırımcının katıldığı, 1.452.252 yatırımcıya dağıtım gerçekleştiği paylaşıldı.

Garanti Yatırım Menkul Kıymetler, gün içinde Koza Polyester’in halka arz sonuçlarını paylaşmıştı. Halka arza rekor katılım gerçekleşmişti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu