Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

CEO’lar İddialı: Shibarium ile SHIB 0,01 Dolara Ulaşmaya Hazır

Sektörün önemli üst düzey yöneticilerine göre Shibarium yükseltmesi ile birlikte SHIB fiyatında önemli değişimler yaşanabilir. Detaylar haberde;
CEO’lar İddialı: Shibarium ile SHIB 0,01 Dolara Ulaşmaya Hazır
HABER GİRİŞ

Piyasa değeriyle en büyük ikinci meme coin Shiba Inu (SHIB) son günlerde dikkate değer bir yükseliş hareketi içine girmiş görünüyor. Uzmanlar, bunda katman 2 blok zinciri çözümü Shibarium’un yakında piyasaya sürüleceğine dair yatırımcılar arasında artan beklentinin büyük payı olduğunu belirtiyor.

Sektör uzmanları, Ağustos ayı içinde piyasaya sürülmesi planlanan Shibarium’u, Shiba Inu blok zincirinin şu anda boğuşmakta olduğu yaygın ölçeklenebilirlik ve ağ tıkanıklığı sorunlarının çözümünün anahtarı olarak nitelendiriyor. Yükseltmenin önemli hedeflerinden birinin de SHIB tokenını benzeri görülmemiş bir başarıya taşımak olduğu vurgulanıyor.

Shiba Inu yatırımcıları bu önemli dönüm noktasını hevesle beklerken, Shibarium yükseltmesinin başarılı bir şekilde uygulanmasının ardından token fiyatının nasıl tepki verebileceği konusunda uzman bakış açılarını sunmaları için bir grup finans uzmanına danışıldı.

Uzmanlara Göre Shibarium’un SHIB Üzerindeki Potansiyel Etkisi

Moneyzine.com’un CEO’su Jonathan Merry, Shibarium’un, SHIB ile ilgili token işlemlerinin erişilebilirliğinde devrim yaratan bir geliştirici platformu olduğunu açıkladı.

Ayrıca, geliştiricilerin projelerini oluşturmaları ve ortaya çıkarmaları için merkezi bir alan oluşturacağını sözlerine ekledi.

GCM Yatırım Banner

Merry açıklamasında, “Her halükarda, Shibarium kullanıldığı sürece SHIB kar eder. Son derece başarılı olduğunu ve küresel bir sansasyon haline geldiğini varsayalım. Bu durumda, SHIB, geliştirilmiş Shibarium ve yeni yakım mekanizmasıyla 0,01 dolar fiyat hedefini tutturmak için daha iyi bir şansa sahip olabilir” ifadelerini kullandı.

Üst düzey yönetici, nihayetinde SHIB’in 0,01 dolara ulaşması ve BONE token fiyatının 1 dolardan 1.000 dolara yükselmesinin Shibarium tarafından hızlandırılılacağını belirtti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

The Stock Dork’un CEO’su Adam Garcia ise yaklaşmakta olan Shibarium yükseltmesinin önemine değinerek, şu anda blok zincirinin karşı karşıya olduğu ölçeklenebilirlik ve ağ tıkanıklığı engellerini azaltmadaki rolünün altını çizdi.

CEO, konuyla ilgili açıklamasında, “Beklenti, geliştirilmiş ve daha verimli bir blockchain altyapısının daha fazla ilgi ve benimsemeyi çekebileceği ve böylece SHIB tokenına olan talebi artırabileceğidir” ifadesini kullandı.

Özellikle ağ yetenekleri yükseltildikçe ve arz tarafındaki baskılar azaldıkça token değerinin kısa vadede önemli bir artış yaşayabileceğine dair beklentisini de sözlerine ekledi.

Shiba Inu için Önemli Bir Kavşak

Uzmanlar tarafından ortaya koyulan düşünce ve analizler, Shibarium yükseltmesinin SHIB tokenın geleceği adına ne denli önemli olduğunun altını çiziyor. Yakın geleceğin, SHIB’in daha fazla benimseme ve değer takdirine yönelik yolculuğunda potansiyel bir dönüm noktasına yaklaştığına işaret ediyor.

Kripto topluluğu bu ay Shibarium’u bekliyor ve tüm gözler bu yükseltmenin Shiba Inu ve ağın ilgili tokenlerı için yeni bir dönemi nasıl tetikleyebileceği üzerinde yoğunlaşmış durumda.

Paratic Piyasalar verilerine göre SHIB, haber yazımı itibarıyla son 24 saatte yüzde 5 civarında yükselişle 0.00000872 dolar civarında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.