Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

CEEK: Deprem Yardımı için Metaverse Konseri Planlıyoruz

En önemli metaverse projeleri arasında yer alan Ceek, Türkiye'deki deprem felaketine kayıtsız kalmadı ve yardımlarını duyurdu. Detaylar haberde;
CEEK: Deprem Yardımı için Metaverse Konseri Planlıyoruz
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Sanat, gösteri ve spor sektöründeki isimleri, sanal gerçeklik aracılığıyla hayranlarıyla buluşturmayı vadeden metaverse projesi Ceek, Türkiye’de yaşanan deprem felaketinin ardından yardımlarını duyurdu. Topluluk, gelecek için planlarını da aktardı.

Projenin yönetim kurulu başkanı olarak görevini sürdüren Mary Spio tarafından kurulan Ceek, sosyal medya hesaplarından Türkiye’deki afet sonrasında yapılan yardımlar hakkında bilgi verdi.

Ceek Topluluğundan Ahbap’a Bağış

Yapılan paylaşımda, Ceek olarak Türkiye’deki afetten etkilenen aileler için Ahbap Derneği’ne 500 bin liranın üzerinde maddi yardımın yapıldığı belirtildi.

Dünyanın dört bir yanındaki Ceek topluluğunun bu kritik dönemde Türkiye’nin yanında olduğu mesajı verildi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @CEEK

Metaverse Konseri Planlanıyor

Kendisini video ve müzik yayıncılığının geleceği olarak gören Ceek VR, bu yardımların yanı sıra ilerleyen dönemde bir metaverse konseri organizasyonu ile deprem bölgesindeki depremzedeler için yeni bir bağış kampanyasının gerçekleşebileceğinin işaretini verdi.

GCM Yatırım Banner

Ancak planlanan metaverse konserine dair şu an için herhangi bir detay paylaşılmadı.

Mesajda “Dostlarım; Ceek, aracılığımızla Ahbap’a 514.300 liralık bağışta bulundu. Başta MarySpio ve tüm Ceek ailesine böyle bir günde yanımızda oldukları için teşekkürler. Ayrıca depremzedeler için bir yardım metaverse konseri organizasyonu gelebilir” ifadeleri kullanıldı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @fatihcrypto1

Mary Spio, deprem felaketinin yaşanmasının hemen ardından sosyal medya hesabından üzüntüsünü dile getirmiş ve “Türkiye’deki felaketi duyunca gerçekten üzüldük. Kalbimiz ve dualarımız tüm etkilenen ailelerle birlikte” mesajını paylaşmıştı.

Kripto Dünyasının Türkiye’ye Yardımları Büyüyor

Patentli VR paketleri, sektörün en iyi VR donanım cihazları arasında kabul gören Ceek VR dışında kripto sektöründen pek çok şirket ve topluluk Türkiye’deki deprem felaketi nedeniyle yardım paketlerini açıklamaya devam ediyor.

Zincir üstü analitik platformu CryptoQuant da gün içinde Türkiye’deki depremzedeler için yapılan yardımlar hakkında bilgi verdi. Platform, geçen yıl içinde Türkiye’den elde edilen tüm kârın deprem bölgesinde yardım bekleyenlere bağışlandığını duyurdu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın