Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bu Altcoinin Yükselişi Büyük Kilit Açılımına Rağmen Durmadı!

BLUR, yaklaşık 50 milyonluk token kilidinin açılmasına rağmen gün içindeki fiyat yükselişini sürdürüyor. Fiyat nereyi hedefliyor? Detaylar haberin devamında;
Bu Altcoinin Yükselişi Büyük Kilit Açılımına Rağmen Durmadı!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ethereum tabanlı bir NFT pazarı olan Blur platformunun yerel yönetişim tokenı BLUR’un fiyatı, Salı günü yaklaşık 32,55 milyon dolar değerinde 49,46 milyon BLUR tokenın kilidinin açılımına tanlık etse de güçlü yükseliş eğilimini sürdürüyor.

Platformda her ay periyodik olarak token kilit açma işlemleri gerçekleşirken genel sonucun aksine kilit açma işlemlerinin çoğunu, NFT pazar yeri tokenındaki fiyat artışının izlemesi dikkat çekiyor.

Kripto analitik platformu Lookonchain’in güncel verilerine göre BLUR için 16 Ocak Salı günü yaklaşık 50 milyon tokenın kilidinin açıldığı bir etkinlik gerçekleşti.

Her ay gerçekleşen planlı bir etkinlik olan kilit açma işlemleri bugüne kadar toplamda sekiz kez gerçekleşirken kilit açma işlemlerinden altısının varlık için yükselişe işaret etmesi ve BLUR fiyatını olumsuz yönde etkilememiş olması dikkat çekti. Kilit açma işlemleri, bilindiği üzere genel olarak varlık üzerindeki satış baskısını artıran bir unsur olarak değerlendirilmektedir.

BLUR fiyatı, 28 Ağustos 2023 ile 16 Ocak 2024 arasındaki kilit açma işlemlerinde sürekli olarak yükseliş gösterdi.

GCM Yatırım Banner

BLUR fiyatı, son 24 saat içinde yüzde 18 civarında yükseliş gösterip an itibarıyla piyasanın parlayan yıldızlarından biri konumunda olduğundan, son kilit açma etkinliğinin de benzer bir tablo ortaya koyduğu söylenebilir.

BLUR Token Kilit Açılım Perfomansları
Kaynak: CoinGecko

Şu ana kadar 355,39 milyon dolar değerinde toplam 534,74 milyon BLUR tokenının kilidi açılmış durumda. BLUR özelinde bakıldığında kilit açma olayları, yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi varlığın fiyatında bir dönüm noktasına işaret ediyor.

Arzının neredeyse üçte birinin kilidi açılan BLUR fiyatı haber yazımı itibarıyla son 24 saat içinde yüzde 18’lik yükseliş göstermiş durumda. Piyasa değeriyle en büyük 75. kripto varlık, aylık bazda bakıldığında ise yatırımcısına güncel olarak yüzde 57‘lik önemli bir getiri sağlamış durumda.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın