Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bu Altcoin Boğa Rallisiyle Hafta Sonunun Yıldızı Olabilir!

Son günlerde pazar ve sosyal medya aktivitelerindeki hareketlilikle dikkat çeken Kadena daha sert bir yükselişin sinyallerini veriyor. Detaylar haberde;
Bu Altcoin Boğa Rallisiyle Hafta Sonunun Yıldızı Olabilir!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kasım ayının ikinci yarısından itibaren etkileyici bir yükseliş trendi içine giren Kadena (KDA) son 24 saat içindeki hareketleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Kripto topluluğunun yakından takip ettiği pazar araştırma platformu LunarCrush’ın da listelerine girmeye başlayan altcoin için güçlü bir boğa rallisi yolda olabilir.

Son bir gün içinde gerçekleştirdiği yüzde 7.28’lik yükseliş, analistlerin dikkatini çekerken, altcoin için potansiyel bir patlama ile boğa rallisinin her an hız kazanabileceği belirtiliyor.

KDA Fiyatında Dikkat Çeken Noktalar

11 Kasım 2021’de 27.64 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan altcoin için dikkat çekici veriler şöyle sıralanıyor:

  • Güncel analizlere göre KDA pazarındaki son boğa yükselişinin devam edeceği tahmin ediliyor.
  • KDA’nın fiyatı, 1.06 dolar sınırını aşarsa yürüyüşü hızlanabilir.
  • Son gün içinde, 0.9734 dolar seviyesi KDA için bir destek noktası haline geldi.

Kadena, ayıların fiyat üzerinde baskı oluşturmasıyla güne 0.9828 dolardan başladı. Yükseliş trendi boyunca, KDA’nın fiyatının 0.9734 dolar ile 1.06 dolar aralığında sınırlanmış olması dikkat çekiyor. Haber kaleme alındığı sıralarda boğalar, fiyatı yüzde 7.28 artırarak 1.05 dolara yakın bir seviyeye çıkarmayı başardı.

Altcoinin piyasasındaki mevcut pozitif momentum, piyasa kapitalizasyonundaki yüzde 6.62’lik artış ve 24 saatlik fiyat tablosundaki yüzde 49.50’lik artışla daha da desteklendi. Bu veriler daha fazla piyasa oynaklığına işaret ederken, bir kırılmanın gerçekleşme olasılığını artırıyor.

GCM Yatırım Banner
Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

Göstergeler Birer Yükseliş İşareti!

KDA’nın bu yükseliş trendi, Bollinger Bantlarının genişliyor olmasıyla desteklenmektedir. Üst bandın yakın zamanda 1.061’e ve alt bandın ise 0.939’a dokunduğu görülüyor. Fiyat, üst banda yaklaştıkça yükseliş trendi için oluşan ateş daha da körükleniyor.

2 saatlik fiyat grafiğindeki MACD mavi çizgisi de pozitif bölgede ve 0.004 değeriyle sinyal çizgisinin üzerinde seyrederken yükseliş ivmesi öngörüyor. KDA pazarındaki bu olumlu eğilim, pozitif bölgedeki histogram eğilimi ile daha da desteklenmektedir.

0.027 puanla Boğa Ayı Gücü (BBP) olumlu bir trend sergiliyor. Boğa gücünün arttığı varsayımını güçlendiriyor ve tüccarlara güçlü bir yükseliş için umut veriyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

59.17 olarak beliren Göreceli Güç Endeksi (RSI) değeri, piyasa eğiliminin aşırı alım bölgesine hala ulaşmadığı için daha zirveye ulaşmadığını gösteriyor. Yükselen eğilimi, Kadena (KDA) pazarında boğa hakimiyetinin devam edeceğine işaret ediyor.

6.67’deki SMA çizgisinin üzerinde seyreden Know Sure Thing (KSI) göstergesiyle boğa gücü yoğunlaştıkça yükseliş ivmesinin devam etmesi bekleniyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Sonuç olarak, KDA piyasasındaki boğaların, mevcut olumlu trendin devam etmesi için direnç seviyesini ve mevcut fiyat seviyelerini korumak için mücadele etmesi gerekiyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın