Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bu Altcoin Son Günlerde Güçlü Yükseliş Sinyali Veriyor!

Kripto pazar faaliyetlerini analiz eden LunarCrush'ın verileri Kadena'nın güçlü yükseliş sinyali verdiğini gösteriyor. Detaylar haberde;
Bu Altcoin Son Günlerde Güçlü Yükseliş Sinyali Veriyor!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Pact adı verilen yeni bir akıllı sözleşme diline sahip blok zinciri Kadena üzerinde işlem yapmak için kullanılan KDA token, son günlerdeki hareketleriyle piyasanın en dikkat çeken kripto para birimlerinden biri oldu. Kripto pazar ve sosyal aktivitelerini derleyen LunarCrush’ın ortaya koyduğu veriler de bu güçlü duruşu açık bir şekilde ortaya koyuyor.

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen LunarCrush platformunun son paylaşımlarının birinde Kadena’ya (KDA) dikkat çekildi.

Kadena Coin Etkileyici Yükseliş Gösterdi

Son haftalarda dikkat çekici bir yükseliş sergileyen altcoin, sosyal medya ve pazar aktivitelerinin yanı sıra AltRank puanlamasıyla oluşturulan LunarCrush’ın ilk 10 listesine giriş yapmayı başardı.

  • Kadena, LunarCrush’ta “Top 10 AltRank”e girmek için güçlü bir yükseliş gösterdi.
  • Kadena artık platformda dördüncü sırada yer alıyor.
  • KDA, son dönemde AltRank’in ilk 10 sıralamasına dördüncü kez giriyor.

LunarCrush’tan alınan verilere göre Kadena, platformda dördüncü defa AltRank’a girmeyi başardı. Platform bilindiği üzere, sayısız kripto para birimi, nitelikli fikri tapu (NFT) ve hisse senedi için sosyal ve pazar faaliyetlerini toplayıp özetlemekte ve bunları faydalı istatistiklere dönüştürmektedir.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @LunarCrush

KDA Verilerinde Dikkat Çekici Artış

Paylaşılan tweet, Kadena’nın LunarCrush’ta ilk 10 Altrank’a dördüncü kez ulaştığını ortaya koyuyor. KDA ayrıca ilk 10’a girmek için önündeki 200’den fazla engeli tahttan indirdi.

GCM Yatırım Banner

LunarCrush, dijital paraları AltRank’a göre sıralamak için amiral kripto para birimi Bitcoin’e (BTC) karşı artan sosyal aktiviteyi ve fiyat performansını analiz ediyor. Bu doğrultuda KDA için toplam sosyal bahsedilmeler şu anda 14.13k. Bu, haftalık performans açısından yüzde 48.4’lük önemli bir değişime işaret ediyor.

Altcoinin toplam sosyal etkileşimleri de hafta boyunca yüzde 7.7’nin üzerinde arttı ve şu anda 15.87 milyon seviyesinde bulunuyor.

KDA Fiyatında Son Durum Ne?

Kadena coin, FTX borsasının iflasının neden olduğu kripto para birimi çöküşünün sonucu olarak bu ay 1 doların altına düştü. Kripto piyasası şu anda önceki seviyelerine dönmek için mücadele ediyor.

KDA, geçen yıl elde ettiği kazançların çoğunu kaybetti ve bu yıl tokenı satın alan yatırımcıların hepsi önemli kayıplarla karşı karşıya. Ancak, KDA son dönemde, özellikle geçen hafta boyunca değer kazandı. Son yedi günde yüzde 18.88 değer kazandı.

Buna ek olarak, Kadena 1 dolar seviyesini yeniden kazandı ve şu an 1.11 dolar civarında işlem görüyor. Bu da son 24 saatte yüzde 5.8’lik bir artışı ortaya koyuyor.

CoinMarketCap verilerine göre, aynı dönemde işlem hacminde de yüzde 235.44’lük bir artış oldu. KDA ayrıca 11 Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 428.25’ten yüzde 96 düşmüş durumda.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.