Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Beklentinin Yüksek Olduğu Halka Arzdan Yeni Ürün

Son dönemin halka arzlarından olan Reeder Teknoloji, S19 Max Pro S Zoom modelinin ürün planlamasın tamamlandığını duyurdu.
Beklentinin Yüksek Olduğu Halka Arzdan Yeni Ürün
HABER GİRİŞ

Geçtiğimiz Eylül ayında halka arz edilen ve yatırımcıların yüksek getiri potansiyeli gördüğü Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu sabah Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yeni ürünleri hakkında açıklama yaptı.

Akıllı cep telefonlar üzerinde yapılan ürün geliştirme çalışmaları neticesinde, S19 Max Pro S Zoom modelinin ürün planlamasının tamamlandığı belirtildi. Ürünün ön test aşamalarının başarılı bir şekilde geçtiği, seri üretimine başlanacağı ve tüketicilerle yeni yılın Ocak ayında buluşturulmasının hedeflendiği belirtildi.

Apollo Max Bluetooth Kulaklık, Reefit Masaj Tabancası, Reefit Masaj Eldiveni, Reeder Akıllı Bahçe ürünlerinin de üretim ve tedarik planlamasının tamamlandığı, satışların Ocak ayında ReeDükkan’da başlayacağı açıklandı.

Uluslarası ve yerel pazarlardaki ürün trendleri ile tüketici taleplerini değerlendirerek kararlar alan şirket, mevcut S23 Pro Max akıllı cep telefonu modelinin 512 GB hafıza kapasiteli versiyonunun ReeDükkan satış mağazalarında, satışa sunulduğunu duyurdu.

Ek olarak tüketici taleplerine cevap verebilmek için uluslararası ve yerel pazardaki ürün trendlerini yakından takip etmeye ve yeni ürün geliştirme çalışmalarına devam ettikleri belirtildi.

GCM Yatırım Banner

2 milyar TL halka arz büyüklüğüne ulaşan ve borsada REEDR koduyla işlem gören şirketin hisseleri, 9,30 liradan halka arz edildi. Bir kesim şirketin ürettiği telefonlar üzerinden güvenilirliğini sorgularken, bazı yatırımcılar beklentisini yüksek tuttu.

Hisseler 17 Kasım’da 31,34 ile zirveyi gördükten sonra düşüşe geçti. Bu sabah, saat 11.06 itibarıyla yüzde 3 ekside 23,28 liradan işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.