Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

ASTOR Sözleşmesini, LOGO ve ANSGR Temettü Kararını Paylaştı

Borsa İstanbul’da işlem gören ASTOR yeni sözleşmesini, LOGO ve ANSGR ise kar payı dağıtımına yönelik açıklama yaptı. İşte detaylar;
ASTOR Sözleşmesini, LOGO ve ANSGR Temettü Kararını Paylaştı
Yorum

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan Astor Enerji (ASTOR), yeni iş ilişkisi hakkında bilgilendirme yaptı. Şirket, yurt içinde yerleşik 3 ayrı firma ile toplam 2.781.430 dolar (53.131.721 TL) tutarında güç transformatörü, dağıtım transformatörü ve anahtarlama ürünleri sözleşmesi imzalandığını duyurdu.

ASTOR, günlük yüzde 5 kayıpla kapanışını 60,7 TL’den yaptı.

Logo Yazılım

Borsa İstanbul’da LOGO koduyla işlem gören Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret, kar payı dağıtımına yönelik açıklama yaparak hissedarlarını bilgilendirdi. Şirket 2022 yılı net karından brüt 1,50 TL, net 1,35 TL nakit temettü vereceğini bildirdi.

Kay payı dağıtımının en geç 30 Haziran 2023’te başlayacağı belirtildi. Şirket 2022’de 415.672.000 TL net kar açıklamıştı.

LOGO, günlük yüzde 2,2 kazançla günü 68,6 TL’den tamamladı.

Anadolu Sigorta

Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi (ANSGR), finansal tablo sonuçları üzerinden yapılacak kar dağıtımlarının sermaye yeterlilik seviyesini yüzde 135’in altına düşüreceğinden dolayı temettü vermeyeceğini duyurdu. Şirket 2022’de 1,3 milyar TL kar bildirmişti.

ANSGR, günü yatay sonlandırarak kapanışını 17,5 TL’den yaptı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu