Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Arbitrum’da (ARB) Airdrop Tamamlandı: Fiyat Yükseliyor

Katman 2 ölçeklendirme çözümü Arbitrum üzerinde 120 milyon dolar değerinde token dağıtımı tamamlandı. Airdrop sonrası fiyat yükseliyor.
Arbitrum’da (ARB) Airdrop Tamamlandı: Fiyat Yükseliyor
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Son zamanlarda kripto yatırımcıların ilgilendiği başlıca altcoinler arasında Arbitrum (ARB) yer alıyor. Ethereum ölçeklendirme zinciri Arbitrum’un ağ üzerinde inşa edilen projelerine 120 milyon dolardan fazla değerdeki ARB dağıtımı gerçekleştirildi.

Mart ayında Arbitrum, ağ aktivitelerine ve cüzdan sayılarına bağlı olarak bireysel kullanıcılara 625 ila 10.000 ARB arasında değişen miktarlarda airdrop gerçekleştirdi.

Airdrop’lar, kripto projeleri benimsemeyi teşvik etmek amacıyla topluluklarına ücretsiz tokenlerin gönderilmesi ile gerçekleşir. Yeni ve mevcut platformlarla sık sık etkileşime giren kripto kullanıcılarının bir noktada airdrop alması muhtemeldir.

Kalıcı ticaret protokolü GMX ve Camelot gibi Arbitrum ağı üzerine inşa edilen projeler, diğer faktörlerin yanı sıra akıllı sözleşme dağıtımlarının sayısı, kullanıcılar ve ticaret hacimleri ile orantılı olarak token alan airdrop için uygun bulundu.

ARB günlük grafik
Kaynak: CoinMarketCap

Lookonchain tarafından derlenen zincir üstü veriler, yaklaşık 90 milyon AR’nin 131’den fazla merkezi olmayan özerk kuruluşa veya DAO’ya gönderildiğini gösteriyor. Bu dağıtım sonrası altcoinin fiyatı yükseliyor.

GCM Yatırım Banner

Bitcoin’deki yükselişten de destek alan ARB, günlük bazda yüzde 10’dan fazla yükseldi ve değerini 1.50 dolara kadar taşıdı. Dijital varlık yazım itibarıyla 1,9 milyar dolar piyasa değeri ile 1.48 dolardan işlem görüyor.

Bu yılın Mart ayında borsalarda listelenmeye başlayan ARB, 1.79 dolara kadar çıkarak en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.