Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Andrew Kang: Patlama Yapacak Sıradaki Kripto Parayı Açıklıyorum

Mechanism Capital kurucu ortağı ve kripto analisti Andrew Kang, yakında fiyatı patlayabilecek altcoin adayını açıkladı. Detaylar haberde;
Andrew Kang: Patlama Yapacak Sıradaki Kripto Parayı Açıklıyorum
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Tanınmış bir kripto para girişimcisi ve yatırımcısı olan Andrew Kang, ilgiyle takip edilen analiz ve tahminlerine bir yenisini ekledi. Analist, yakında fiyatı patlayabilecek bir sonraki kripto para birimi seçimini açıkladı.

Tescilli ticaret (proprietary trading), madencilik, yeni girişimler ve ikincil piyasalar aracılığıyla kripto para birimlerine yatırım yapan Mechanism Capital’in kurucu ortağı en son kripto keşfinin Radiant Capital (RDNT) olduğunu söyledi.

RDNT Nedir? Piyasadaki Güncel Durumu

Kripto topluluğunda kazandıran işlemleriyle kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine ulaşan ismin yeni favori altcoini, CoinMarketCap’in piyasa değerine göre gerçekleştirdiği listede güncel olarak 282. sırada yer alıyor.

Piyasa değeri 79 milyon doların biraz üzerinde olan RDNT, haber yazımı itibarıyla genel kripto pazarının durumuyla paralel olarak haftalıkta yüzde 5’in üzerinde kayıp göstermekte.

Kang: Para Piyasalarının Yeni Kralı Olma Potansiyeline Sahip

Sosyal medya hesabından bir ileti dizisi paylaşan Kang, Radiant Capital’in, sırasıyla 5 trilyon dolar ve 2 trilyon dolarlık kilitli toplam değer (TVL) ile pazar liderleri konumundaki Aave ve Compound’u tahtlarından devirerek “para piyasalarının yeni kralı” olma potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

GCM Yatırım Banner
Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @Rewkang

Yatırımcı, diğerleri son dönemde yerinde sayarken Radiant Capital’in, yaptığı ve yapacağı yeniliklerle başarılı olabileceğinin altını çizdi.

Radiant’ın Kat Etmesi Gereken Çok Yol Olduğu Gerçeği

Arbitrum ve Binance Smart Chain (BSC) aracılığıyla 260 milyon dolarlık mevcut TVL ile Radiant’ın henüz kat etmesi gereken çok yol olduğu gerçeği ortadayken Kang, Radiant’ın güçlü durumuna dikkat çekti.

Analist, özellikle Radiant’ın ilk işlevsel zincirler arası pazar yapıcı (X zincirinde borç alma, Y zincirinde borç verme) olma özelliğinin altını çizdi.

Ethereum ve zkSync’te yakında piyasaya sürülmesinin RDNT fiyatını olumlu etkileyebileceğini söyleyen Kang, Radiant Capital’in rakiplerine göre sahip olduğu bir diğer avantajın potansiyel getiri olduğunu dile getirdi.

Aave ve Compound protokollerinin, stablecoin’lerde yalnızca yüzde 1 ila 2 civarında getiri sağlarken, Radiant’ın çok daha kazançlı oranlar sunabileceğini, stablecoin getirilerinin bilinir hale geldikçe TVL büyümesinin beklenebileceğini düşündüğünü ifade etti.

Ana ağ dApp (merkezi olmayan uygulama) başladığında Ethereum ve Liquid Staking Derivatives’in (LSD’ler) ikinci en büyük fırsat olacağını sözlerine ekleyen isim, bu gerçekleştiğinde Radiant’ın sürdürülebilir, teşvik edilmiş verimle Compound ve Aave’nin 4 trilyon dolarlık pastasından pay almasını beklediğini belirtti.

Analist, bir başka argümanının ise Layer Zero ve zksync’in yükselişiyle, yatırımcıların platformu potansiyel airdrop’ları toplamak için kullanması sonucunda Radiant’ın önemli bir yararlanıcı olma yolunda ilerleyebileceği olduğunu söyledi.

Aave, Compound ve Hatta Solana’yı Geride Bıraktı

Radiant’ın 90 günlük gelirde Aave, Compound ve hatta Solana’yı geride bırakmasının dikkate değer olduğunu da belirten Kang, 90 günlük trende bakıldığında Radiant’ın bu alanda en hızlı büyüyen protokol olduğuna dikkat çekti.

Kang, 1.11 Milyon Dolarlık RDNT Satın Aldı

Arkham Intel’in bildirdiği üzere, Kang, bu sözlerini eyleme de dökmüş görünüyor. Analistin zincir üstü adresi, RDNT tokenlerını almaya başladı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @ArkhamIntel

Tüccar, başlangıçta 1.11 milyon dolara 3.922 milyon RDNT satın aldı.

Kripto Topluluğu Kang’a Nasıl Tepki Verdi?

Kang’ın düşünceleri ve önerileri şu an için kripto topluluğunda farklı tepkiler almaya devam ediyor. Bazı sesler, Kang’ın tezlerinin çok abartılı ve yeterince güçlü olmadığını düşünüyor.

Öte yandan, analist Jake Simmons, bir listelemenin -Binance etkisinin- zaten bu yılın Mart ayı sonunda gerçekleştiğine dikkat çekti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

RDNT fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0.2975 dolar civarında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.