Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bugatti Veyron’un “1 Günlük Kirasıyla” Honda Civic Alınabilir!

Bugatti'nin 1001 beygirlik yol savaşçısı Veyron, ABD'li bir şirket tarafından kiralanıyor. Yalnız fiyat konusunda normal olmayan bir şeyler olabilir!
Bugatti Veyron’un “1 Günlük Kirasıyla” Honda Civic Alınabilir!
HABER GİRİŞ

Bugatti, otomobil aleminde en üst yaşam tarzını benimseyenlerin markasıdır. Modelleri öyle herkesin alıp binebileceği cinsten değil. Ar-ge’lerin 10 yıl sürdürüp sonucunda en hızlısını çıkarmak kolay iş değildir. 1001 ps standart gücüyle üretilen Veyron’un ardandan 499 ps daha fazla güçle gökten bırakılan Chiron, milyon dolarlık fiyat etiketi ile satılmaktadır.

2018 Temmuz’unda Almanya’da satışa çıkartılan bir Chiron’a 3.5 milyon dolar istenmişti. Yani ikinci eli sıfırından daha pahalı. 2018 senesinde moda olan ve ileri de sanırız daha da yaygınlaşacak “hiper araç kiralamaları”nı sıklıkla duymaya başladık. Peki sadece 1 günlük Veyron’u kiralamak ne kadar pahalı olabilir ki? Cevabı aşağıda…

ABD’li Şirket Veyron’un Günlük Kirasına 20.000 Dolar İstiyor!

ABD'li Şirket Veyron'un Günlük Kirasına 20.000 Dolar İstiyor!Veyron’un yağ değişim, periyodik bakımının bile ne kadar zor olduğuna buradan bakabilirsiniz. Şüphesiz bu ücret inanılmaz derecede astronomik. 2010 model egzotik arabayı kiralamak yerine Honda Civic, Kia Soul, Golf GTI vb. otomobilleri rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Kiralayacak kişi mutlaka ülkeler arası ziyaretler yapan ultra zengin bir kişi olacaktır. En azından o kişi ABD’ye geldiğinde tarzı olan milyon dolarlık pahalı bir otomobille işlerini görebilecek.

Bugatti Veyron Her 20 Bin Doları Veren Kişiye Kiralanmayacak!

Bugatti Veyron Her 20 Bin Doları Veren Kişiye Kiralanmayacak!Düşünün ki biz ilk duyduğumuzda kaç kişi bu aracı kiralayabilir derken, şirket bu aracı günlük isteyenlere belli şartlar altında verecek. Şirket, kiracının bu aracı gerçek nakit değerini karşılayabilecek, uygun bir sigortaya sahip mi ona bakacak.

GCM Yatırım Banner

Karşılayabildiği düşünülerek sigorta şirketi aranacak ve Bugatti Veyron kiralamasına uygunluğu teyit edilecek. Şirketin dediğine göre araç sadece 100 mil hız yapabilecek. O da 160 km/h! Öyle istediğiniz gibi 400 km üzerine çıkılmayacak.

İşin sonunda da Veyron’un sıklıkla kiralandığını duyduk! Peki bu hizmetten kim yararlanıyor! Sadece zevkli sürüşler için hiper aracın kiralanmadığı, fotoğraf çekimleri ve diğer medya yapımları için otomobil kullanılıyormuş.

Bugatti Veyron Neler Yapabiliyordu Onları Hatırlayalım!

Bugatti Veyron Neler Yapabiliyordu Onları Hatırlayalım!Standart Veyron 16.4 Coupe’de 8.0L’lik W16 motor ile hareket ediyor. Bu arada Bugatti W16 dört turbolu motorunun geleceğinden biraz tedirgin. 1001 ps güç ve 1250 nm tork üreten bu hiper araç, 2.5 saniyede hızlandığı gibi 407 km/h son sürate çıkabiliyor.

Yer kürenin en hızlılarından olan Veyron ile ilgili son haber kiralanabildiği ve istenilen 20 bin dolarlık ücreti oldu. ABD’de yine 400 km’lere çıkan ve fiyatı yine milyon dolarları bulan Pagani Huayra’da kiralanabiliyordu. Fiyatı da aylık 25 bin dolardı! 20 bin dolar para verip siz bir Veyron kiralar mıydınız?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.