Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kiralama Listelerine Giren Pagani Huayra’nın Sizce Aylık Ücreti Ne Kadardır?

Egzotik arabalar listesinin ilk sıralarında anılan Pagani'nin bir şirket tarafından Huayra modeli kiralık olarak verilebilecek!
Kiralama Listelerine Giren Pagani Huayra’nın Sizce Aylık Ücreti Ne Kadardır?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Dünya güneş sistemine biraz daha yaklaşıyor! Otomobil kiralama denildiğinde Clio ve Linea haricinde üst klasman modellerde Audi A6, Mercedes E vs. istediğinizi sözleşme süresine göre alabiliyorsunuz. Çıtayı yükseltelim; Porsche Panamera, Range Rover Vogue, Jaguar XJ vb. böyle saya saya gidebiliriz. Keza son saydıklarımızın aylık bedellerini gerçekten kestirmek zordur.

Bir de kiralama araç usulünü dünyanın en hızlı süper spor otomobillerden biri için düşünsek! Gözlerimizin yuvasından çıkıp, nasıl olur sorularıyla dolu, imkansız kelimelerin çok kullancağımız fiyat tahmininde bulunabilirsiniz ancak eminim o bile aşağıda kalacaktır.

Pagani’nin Aylık Ücreti ve Atılacak İmzanın Rakamsal Tutarı!

Pagani'nin Aylık Ücreti ve Atılacak İmzanın Rakamsal Tutarına ŞaşıracaksınızResmen, yaptığı hıza orantılanan aylık kiralama ücretine istediğiniz sedan veya SUV araç almak mümkün. En baştan sınırlı sayıda çıkan bu otomobillere hak kazanma durumu var.

Milyon dolarlarınız olması da bir şey değiştirmiyor. Tersten de bakılması zor olan kiralama için insan neden 400 km/h giden bir otomobili ticari olarak düşünür! 1 ay süreyle yani 30 günlük fiyatlandırılması Huayra için 25.339 dolar!!!

Huayra’yı Kiralamak için İstenilenler Sadece Bu Kadar Değil!

Huayra'yı Kiralamak için İstenilenler Sadece Bu Kadar DeğilAmerikalı Putnam Leasing tarafından yapılan duyurunun sözleşme maddelerinden birine baktığımızda; egzotik otomobilin 5 sene- 60 aylık süreyle alınabileceği ve ayrılan Pagani üzerine cayma vb. nedenlerden dolayı 700 bin dolarlık ön ödemeyi direkt olarak şirkete gönderiyorsunuz.

GCM Yatırım Banner

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Paranın Çok Olduğu Yerde Milyonluk Süper Spor Araba Aksesuar Olurmuş!

Bu da 28 aylık bir bedelin peşin ödemesi oluyor. Gerçekleri konuşmak gerekirse; değeri bazen zor ölçülen, hatta modellerin kontak anahtarının bile 250 bin dolar olduğu marka için istenilenlerin normal olduğunu düşündüm. AMG’nin V12’siyle hareket eden bu hız canavarının da kiralanabileceğini öğrenmiş olduk!

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın