Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 500 Kazandıran FLOKI Fiyatında Yeni Patlama! İşte 4 Nedeni!

Yatırımcısına yıllık getirisi yüzde 500 civarındaki FLOKI'nin fiyatı, son günlerde tekrar hareketlenmiş görünüyor. İşte meme coindeki son patlamanın nedenleri;
Yüzde 500 Kazandıran FLOKI Fiyatında Yeni Patlama! İşte 4 Nedeni!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Popüler meme coin Floki Inu (FLOKI), son günlerde önemli fiyat artışı sergileyip 24 saatlik bazda yüzde 17 ve haftalık bazda yüzde 32 oranında yükseldi. Haber yazımı itibarıyla ise en son Nisan ayının başında gözlemlenen bir rakam olan 0,0002121 dolar civarında işlem görüyor.

Piyasa değeriyle güncel olarak en büyük 53. kripto varlık konumundaki meme coinin yükselişinde pek çok unsur etkili görünüyor.

FLOKI’nin Yükselişini Güçlendiren Etkenler

FLOKI’nin yükselişine katkıda bulunan muhtemel faktörlerin başında meme coin pazarında yaşanan yeniden canlanma geliyor. Örneğin, PEPE, 15 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşırken; Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Bonk Inu (BONK) ve diğer pek çok meme coinin yeşil görünüme sahip olması dikkat çekiyor.

Bahsetmeye değer bir sonraki unsur, FLOKI’nin artan benimsenmesi. Küresel finansal teknoloji şirketi Revolut, varlığı iş programına eklerken; Binance Tayland, FLOKI ile ticaret hizmetlerine izin verdi.

FLOKI Fiyatı Yükselmeye Devam Ediyor
Kaynak: CoinMarketCap

Meme coinin arkasındaki ekibin açıklamasında, “Bu listeleme, Tayland’da FLOKI’ye erişilebilirliği önemli ölçüde artıracak ve dünyanın en bilinen ve en çok kullanılan kripto para birimi olma vizyonunu hızlandırmaya yardımcı olacaktır.” ifadelerine yer verildi.

GCM Yatırım Banner

Son olarak Floki DAO’nun, 15 milyardan fazla tokenın yakılıp yakılmayacağına ilişkin sunduğu teklif, yatırımcılar arasında yeni bir heyecan dalgası yarattı.

Önemli miktarda varlığın dolaşımdan kaldırılmasının, FLOKI’yi daha az ve potansiyel olarak zaman içinde daha değerli hale getireceği belirtiliyor.

Büyüme için Daha Fazla Alan Var mı?

Son dönemdeki fiyat artışına rağmen, birçok analist FLOKI’nin gerçek bir boğa koşusu için hazırlandığına inanıyor.

Sosyal medya platformu X hesabından paylaşımda bulunan analist Nite, varlığın grafiğinin Şubat ayından bu yana ilk kez bir “satın alma sinyali” verdiğini düşünüyor.

Nite'den FLOKI için "Satın Al" Sinyali Geldi
Kaynak: X / @Teaching_Crypto

Sosyal medya platformunun bir başka üyesi Dona.inj ise mevcut kırılımı “beklenen” olarak nitelendirdi ve 0,00065 dolara kadar ilave ralli öngördü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.