Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 4400’lük Patlama! Bu İki Altcoin için Uçuş Zamanı mı?

Shibarium işlemleri yüzde 4400'lük büyük patlama yaşarken Shiba Inu ve Bone ShibaSwap için en yüksek seviyelerin görülme zamanı geldi mi? Detaylar haberde;
Yüzde 4400’lük Patlama! Bu İki Altcoin için Uçuş Zamanı mı?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Shiba Inu’nun ekosistemi için inşa edilen katman-2 çözümü Shibarium birkaç gün içinde yeni bir kilometre taşını aştı. Son 24 saat içinde 748.230 işlemin kaydededilmesi, işlemlerin yüzde 4.400 gibi şaşırtıcı bir oranda artış göstermesiyle gerçekleşti.

Bu gibi rakamlar, Shibarium’un benimsenme oranının ne kadar yüksek olduğunu gösterirken yatırımcılar, ister istemez Shiba Inu ekosistemindeki tokenlar için yüksek değerlemelerin kaçınılmaz olup olmadığını merak ediyor.

Shibarium İşlemleri Bir Günde Yüzde 4.400’ün Üzerinde Patladı

Ağustos ayında ağda aktif olan platform, SHIB balinaları ve yatırımcıları için başvurulacak bir platform haline gelirken kısa süre önce 4 milyon işlem sınırını aştı ve beklentiler, bu gidişatın yakın zamanda durmayacağı yönünde oldu. Katman 2 çözümü, yalnızca son 24 saat içinde yüzde 4.400’ün üzerinde işlem patlamasıyla beş milyon işlemlik bir sonraki dönüm noktasına ulaştı. Shibariumscam’in verilerine göre son 24 saat içinde 748.230 işlem gerçekleşti ve bu, Shibarium lansmanından bu yana kaydedilen en yüksek rakam oldu.

Ağdaki işlem sayısı özellikle geçen hafta artış gösterdi ve 23 Kasım’da 43.000’den fazla işlem bildirdi. Haber yazımı esnasında, toplam işlem sayısı, 5,968 milyona ulaştı ve 6 milyon kilometre taşına istikrarlı bir şekilde yaklaşıyor.

Shibarium işlemlerindeki büyük artış, yatırımcıların radarındaki SHIB ve BONE fiyatları için yükselişin kapıda olabileceğinin işaretlerini veriyor. Ağ üzerinde daha fazla aktivite ve fayda sağlandıkça, yerel tokenlara olan talebin artması bekleniyor.

GCM Yatırım Banner

Shibarium aktif olarak yayınlanmadan önce bile SHIB’in platformla ilgili güncellemelere tepki verdiği ve şu anki haliyle, SHIB’in faydasının büyük bir kısmının artık Shibarium’un benimsenmesine ve kullanımına bağlı olduğu biliniyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinGecko

BONE da Shibarium ile benzer bir ilişkiye sahip. BONE, ShibaSwap merkezi olmayan borsada (DEX) yönetişim tokenı olarak kullanılmasının yanı sıra Shabarium ağında gas ücretlerini ödemek için de kullanılmaktadır. Ağda ne kadar çok kişi alım, satım ve ticaret yaparsa, BONE’un fiyatı o kadar yükselebilir. Sonuç olarak, Shibarium’un Ağustos ayındaki lansmanında yaşanan heyecan, kripto varlığın birkaç saatliğine 1,7 doların üzerine çıkmasını sağladı.

Görünüşe göre hem SHIB hem de BONE, diğer unsurların yanı sıra Shibarium’daki son işlem artışına olumlu tepki verdi. Paratic Piyasalar verilerine göre SHIB son 24 saatte yüzde 1,45 artarken, BONE aynı zaman diliminde yüzde 5’in üzerinde artış gösterdi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinGecko

Shibarium işlemlerinde son dönemde yaşanan ani artış nedeniyle birçok SHIB ve BONE yatırımcısı, bu tokenlar için tüm zamanların en yüksek seviyelerinin ufukta olduğu konusunda iyimser görünüyor.

SHIB’in, tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 0,00008616 dolara ulaşması için yüzde 930‘luk bir kazanç elde etmesi gerekiyor. BONE’nin ise ATH noktası olan 15,50 dolara ulaşmak için yüzde 2375‘lik bir kazanç elde etmesi gerekiyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın