Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 200’den Fazla Kazandıran Hisse Bu Listeye Girdi

Tacirler Yatırım, günlük bülteninde 4 hisse için yükseliş beklediğini not etti. Hedef fiyatlar açıklandı. Yüzde 200'den fazla kazandıran hisse listeye eklendi. Detaylar haberde...
Yüzde 200’den Fazla Kazandıran Hisse Bu Listeye Girdi
HABER GİRİŞ

BIST 100 endeksi rekor seviyeleri görmeye devam ederken aracı kurumlardan günlük hisse önerileri geliyor. Bunlardan biri olan Tacirler Yatırım günlük bültenini yayımladı. Bugün 4 hisse için yükseliş beklenildiğini not etti.

Aracı kurum Tacirler Yatırım, günlük teknik bazlı hisse önerilerini açıkladı. ECILC, EREGL, GENIL ve SOKM hisseleri için yükseliş beklenildiğini not etti.

Tacirler Yatırım Günlük Teknik Bazlı Hisse
Kaynak: Tacirler Yatırım

Günlük bültende EİS Eczacıbaşı İlaç Sınai Ve Finansal Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş. hissesi ECILC için yükseliş beklendiği bildirildi. Hedef fiyat 54,20 TL olarak açıklandı.

Listenin ikinci sırasında yer alan Ereğli Demir Ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş’nin EREGL hissesi için yükseliş beklenildiği kaydedildi. Hedef fiyat 47,08 TL olarak aktarıldı.

Gen İlaç Ve Sağlık Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş’nin GENIL kodlu hisseleri için hedef fiyat 60 TL olarak not edildi.

GCM Yatırım Banner

Listenin son sırasında yer alan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş’nin SOKM hisseleri için ise hedef fiyat 73,20 TL olarak kayda geçti.

Hisselerin Son Durumu

Öneri listesinde yer alan hisselerden ECILC, yatırımcılara yıllık yüzde 133,75 kazandırdı. Hisseler yazım sırasında 52,5 TL’den işlem gördü.

EREGL hisseleri ise yıllık bazda yüzde 23,74 kazandırdı. Haftalık kazancı yüzde 7’ye yaklaşırken yazım sırasında 46,44 TL’den işlem gördü. Listeni üçüncü sırasında yer alan GENIL hisseleri haftalık bazda yüzde 9 kazandırırken, yazım sırasında 57,7 TL’den işlem gördü.

Son olarak yıllık yüzde 223,76 kazandıran SOKM hisseleri 71,4 TL’den işlem gördü. Güne yükseliş seyrinde başladı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.