Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 160 Kazandıran Teknoloji Şirketinden Yeni Zafer Duyurusu!

Hissesi yılda yüzde 160'ın üzerinde kazandıran Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş., KAP bildiriminde yeni ihale zaferine dair açıklamada bulundu. Detaylar haberde,
Yüzde 160 Kazandıran Teknoloji Şirketinden Yeni Zafer Duyurusu!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Teknolojiye paralel sürdürdüğü Ar-Ge çalışmaları ile sağlık kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerine öncülük etme hedefindeki Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş., yeni yılda da ihale zaferlerini ve yeni iş ilişkilerini art arda sıralamayı sürdürüyor.

Borsa İstanbul’da FONET koduyla işlem gören şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) bildiriminde, kazanılan yeni ihaleye dair bilgilendirmede bulunuldu.

Açıklamada, Mardin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan, 55.980.390,00 TL ile şirketin ikinci en uygun teklifi verdiği “36 ay süreli Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi (SBYS) Hizmet Alımı” ihalesinin sonuçlandığı ve ihalenin kazanıldığı belirtildi.

Yasal itiraz sürecinin ardından sözleşme imzalama aşamasına geçileceği ifade edildi.

Şirket, geçen ayki bir diğer KAP bildiriminde, Denizli İl Sağlık Müdürlüğü ile 36 ay süreli Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi Hizmet Alımı sözleşmesinin imzalandığını duyurmuştu.

GCM Yatırım Banner

Sözleşme bedelinin 48 milyon 171 bin 783 TL olduğu bilgisi verilmişti.

FONET Hisselerinde Güncel Durum

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi, yeni haftanın ilk işlem gününü tüm zamanların en yüksek günlük kapanışıyla tamamlarken FONET hisseleri endeksle paralel biçimde güçlü bir duruş sergiledi.

Hisselerin değeri, günlük yüzde 6‘lık artışla 9,4 TL seviyesine yükseliş gösterdi.

FONET Fiyatı Yükselişini Sürdürüyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

FONET’te genel görünüm de yemyeşil! Şirketin hisseleri, haftalık, aylık ve yıllık bazda yatırımcısına güncel olarak sırasıyla yüzde 16,3, yüzde 38,4 ve yüzde 160,3 oranında getiri sağlamış görünüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın