Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yükselişteki O Altcoin için Yüzde 88’lik Yeni Ralli Beklentisi!

Lido DAO'nun yönetişim ve işlevsel tokenı LDO, önemli bir direnç seviyesini test ederken analiste göre yüzde 88'lik bir ralli yolda olabilir! Detaylar;
Yükselişteki O Altcoin için Yüzde 88’lik Yeni Ralli Beklentisi!
HABER GİRİŞ

Lido DAO’nun yönetişim tokenı olan LDO, son dönemde sergilemiş olduğu yükselilş eğilimi ile dikkat çekiyor. Yıllık kazancı yüzde 133, aylık kazancı ise yüzde 40’a yakın olan altcoinin son durumunu kripto analisti Aaryamann Shrivastava analiz etti.

Fiyatın, varlıklarını son 21 aylık süreçte satın alan yatırımcılar için karlı olabilecek uzun vadeli bir yükseliş görünümü sergilediğini belirtti.

Önemli bir teknik modeli kırmaya yakın olan LDO’nun, bunda başarılı olması halinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını sağlayacak yüzde 88‘lik bir ralliye başlayabileceğini ifade etti.

LDO Fiyatı Kritik Virajda

Lido DAO fiyatının 3,2281 dolar bölgesindeki önemli bir direnç hattını test ettiğini söyleyen isim, bu hattın son 21 aydır altcoini aşağıda tuttuğu, Nisan 2022‘den bu yana kırılamadığı bilgisini verdi. Bununla birlikte, o zamandan beri yaşanan çökmelere rağmen altcoinin yükseliş trendinde kalmayı başardığını ifade etti.

Bu fiyat hareketinin yükselen bir üçgen formasyonu oluşturduğunu ve şu anda altcoinin, 21 aylık bu engeli aşıp bir destek tabanına çevirebilmesi koşuluyla bir kırılımın eşiğinde olduğuna dikkat çekti.

GCM Yatırım Banner

Bunu başarabilmesi halinde formasyonun başarılı olacağını ve modele göre belirlenen hedef fiyat olan 6,0703 dolara doğru yüzde 88’lik yükseliş için yola çıkacağının altını çizdi.

Hedefin, fiyat kırılım bölgesinin yüzde 88 üzerinde yer aldığından, bu hareketin Lido DAO fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıracağını da belirtti.

Bunun gerçekleşme potansiyelini etkileyebilecek önemli unsurlardan birinin, 10 Ocak’tan önceki birkaç gün içinde gerçekleşmesi planlanan potansiyel spot Bitcoin ETF onayının yarattığı yükseliş beklentisi olduğunu da sözlerine ekledi.

LDO Fiyat Destek-Direnç Seviyeleri
Kaynak: TradingView

Bu heyecanın altcoine yeterli destek sağlayamaması ve direnç çizgisinin desteğe çevrilmesinde başarısız olunması durumunu da göz önünde bulunduran Shrivastava, göreceli güç endeksinin de (RSI) şu anda aşırı alım bölgesinde olduğu gerekçesiyle LDO’nun bir düzeltmeyle karşı karşıya kalabileceği konusunda uyardı.

Açıklamasının devamında, bu düzeltmelerin uzaması halinde yatırımcıların 3 dolar giriş noktasının çok altında, 2,06 dolar civarında bir stop loss koymalarının akıllıca olacağını kaydetti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.