Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Yerli ve Milli Otomobil TOGG Sevkiyatlara Devam Ediyor

Türkiye’nin ilk yerli ve milli elektrik aracı TOGG, sevkiyatlara ve servis hizmetlerine yönelik açıklamada bulundu. Detaylar haberde...
Yerli ve Milli Otomobil TOGG Sevkiyatlara Devam Ediyor
Yorum

Türkiye’nin yerli ve milli otomobil markası TOGG CEO’su Gürcan Karakaş’ın yakın bir zamanda Mayıs ayında 1000’in üzerinde araç teslim etmeyi düşündüklerini açıklamasından sonra bugün şirketten bir paylaşım geldi.

TOGG, “Togg Teknoloji Kampüsümüzden sevkiyatlarımız devam ediyor.” paylaşımında bulundu. Şirket Gemlik rengi cihazların Bursa, Isparta, İstanbul ve İzmir’e, Oltu renkli cihazın ise Kocaeli’ye doğru yola çıktığını duyurdu.

TOGG Sevkiyat
Kaynak: Twitter

Şirket bunun yanında planlar doğrultusunda yılın başından itibaren servisleri hizmete almaya devam ettiklerini açıkladı.

TOGG Servis Noktaları
Kaynak: Twitter

TOGG şu açıklamada bulundu:

“Bugün itibarıyla; 7 bölge 23 şehir 33 sabit / 8 mobil noktada Kullanıcılarımıza kesintisiz, hızlı ve etkin bir servis deneyimi sunmak için hazırız.”

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu