Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

X- Tomi’nin Birbirinden Eğlenceli Yeni Suzuki Jimny Versiyonları

Kısa süre önce 2019 model Suzuki Jimny'nin tanıtımı yapılmıştı. Ve haliyle Jimny'nin olmayan versiyon tasarımlarında işi, X-Tomi devralmış.
X- Tomi’nin Birbirinden Eğlenceli Yeni Suzuki Jimny Versiyonları
HABER GİRİŞ

Japon Suzuki, şirket omurga durumundaki Jimny SUV modelini yeni kasa yapısıyla göstermişti. Yıllar boyunca tarzını değiştirmeyen arazi aracının 2019 model yılı için sağlam hazırlıklar yaptığını görmüştük. Kare formlarda alınan karoserin Mercedes çizgilerinde gidilmiş olması en dikkat çekici kısmıydı. Japon marka Jimny’den önce de MPV – SUV tadında Xbee gibi birçok eğlenceli konsept tanıtımı yapmıştı.

Daha çok şehir modelleri üzerinden gidilmek istenildiğini ve insanlara dar yapılı araçların sunulduğunu görmüştük. Konumuza döndüğümüzde; arazilerin en hareketli taşıtlarından olan Jimny’e X – Tomi’den farklı yorumlar gelmiş. Tasarımcı, Rolls Royce Cullinan’ı binbir şekle soktuktan sonra şimdi de kafayı Suzuki’ye takmış!

X – Tomi Havadar Bir SUV Ortaya Çıkarmış!

X - Tomi Havadar Bir SUV Ortaya ÇıkarmışDijital tasarımları inanılmaz gerçekçi yapan X – Tomi, çoğu unsuru bozmadan çizim yapmış. Güzel bir yeşil tona boyadığı Jimny, doğa sever bir yapıya büründürülmüş. Siyah parçaların hepsi aynı bırakılmış. Dik ön camdan itibaren tavan silinmeye başlanmış. Orta kısma da bir koruma demiri eklemiş.

Tente tavanla hayal ettiğimiz Jimny’nin bu halini de beğendik. Güneş gözlünüz ve şapkanızı takarak bu sevimli 4×4’de gezmek eğlenceli olacaktır. Tabi ilk önce Suzuki’nin böyle bir şeyi düşünüp, olabileceğine karar vermesi gerekiyor.

Ailelere Özel Jimny!!!

Ailelere Özel Jimny!!!Jimny’nin genişlemiş 4 kapılı hali de fena durmuyor. Uzun bir Jimny, ailelerin ilk tercihleri olacaktır. Tasarımcı “madem dokunduk” mantığı ile pick-up versiyonunu da tasarlamış.

GCM Yatırım Banner

1.5L motorla gelmesi planan Jimny’de önce de anlattığımız gibi sağlam, farklı uygulamalar yapılmış. En dikkat çekenler arasında süspansiyon ve yeni şasi anlayışı vardı.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
2018 Lada Modelleri için Tarifsiz Tasarımlar!

4WD şanzıman düzeninde farklı oranlara göre ara vites koyulacağı söylenmişti. Sonuç olarak cabrio ve diğerleri şu anda sadece bir hayal! X- Tomi’nin farklı bir karoserle düşündüğü Jimny, yine tebessüm etmemizi sağladı! Sizce nasıl olmuş?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın