Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

2020 Yeni Lamborghini Huracan Evo Yüksek Teknoloji Paketleriyle Gösterildi!

Lamborghini'nin karizmatik dört çeker süper spor otomobili Huracan, Evo ile beraberinde iyi özelliklerle geldi!
2020 Yeni Lamborghini Huracan Evo Yüksek Teknoloji Paketleriyle Gösterildi!
HABER GİRİŞ

İtalyanların “kasırgası” Huracan, yeni Evo düzeniyle karşımıza çıkıyor. Gallardo’nun yerine gelen genç kardeşi şu sıralar hünerlerini sergilemekle meşgul. Coupe ve Spyder tiplerinde farklı hissiyatlar için oluşturulsa da Huran Super Trofeo EVO sözün bittiği yer olmuştu. Daha öncesinden makyajlanarak, özellikle egzoz sisteminde farklı bir görüntü ortaya koyulmuştu.

Huracan Evo, öyle dış kısımdan acayip dereceli değişime uğramadı. Aşağıda anlatacaklarımız yakışıklı İtalyan’nın teknolojik özellikleri üzerine olacak. O zaman vakit kaybetmeden aracımızı anlatmaya geçelim!

Sizlere Polestar firmasının ilk model değişimini verirken Huracan’daki değişimlerden de bahsetmiştik.

2020 Lamborghini Huracan Evo ÖzellikleriHuracan Evo’ya önden baktığımız zaman anında bir şeylerin değiştiğini fark etmiyorsunuz. Lambo, aydınlatmaların içerisindeki Ledlerin dans figürlerini değiştirmemiş. En kızgın bakışlara sahip spor modelin, tampon kısmında da ufak dokunuşlar olmuş.

Tampon hava kanallarında rüzgarın giriş yönleri değiştirilmiş.

2020 Lamborghini Huracan Evo Yeni 20 İnç JantlarRüzgarın yön değişimindeki kastımız ise tampon üzerindeki hava kanallarının şekilleri değiştirilmiş. Eskiden köşelerde daha büyükken, şimdi o genişlik orta kısma verilmiş.

Profil ve arka kısımlarda da gözle görülür değişimler mevcut.

2020 Lamborghini Huracan Evo ProfilGördüğümüz kadarıyla Performante’den gelen bazı parçalar Evo’ya nakledilmiş. Arka tampon difüzör duruşu daha etkileyici. Huracan’ın 20 inçlik jantları da dikkat çekmeyecek gibi değil!

GCM Yatırım Banner
Huracan Evo asfaltı kendine uyduracak!

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Elektronik sistem alt yapısına yatırım yapan Lamborghini, Huracan’ın dört tekerleğine de belirli oranlarda tork gönderme özelliğini getirmiş. Buradan anladığımız ise Huracan Evo’nun tüm tekerleklerine ayrı torklar aktarılabilecek.

Denge ve gücün sağlıklı kullanılmasında etkili bir yöntem olabilir. Ayrıca aktif süspansiyon sisteminde daha ortalıyıcı ayarlamalarla birlikte, AWD dört çeker sisteminde de tazeleme yapılmış.

İtalyan şirket, Evo eklenti farklarını kokpit için hazırlamış diyebiliriz.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Süper spor arabalarda kullancak vakit olmaması adına koyulmayan dokunmatik ekranlar Huracan’a bol özelliklerle getirilmiş. Apple CarPlay uyumlu bilgi eğlence sistemi, aynı anda çoklu fonksiyon yönetimi ile ergonomikleştirilmiş.

8.4 inç ekranda koltuk ve klima ayarları yapılabiliyor. Böylelikle desen ve yapısı değişen yan destekleri fazla koltuk ayarı için başka bir yere uzanmamış olacağız. Sesli komut özelliğinin olduğunu da es geçmeyelim.

Huracan, Evo ile birlikte doğal emişli motordan daha fazla güç alacak.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==5.2L V10 ile beslenen süper model, 20 ps artışla 630 beygir güç üretecek. Tork oranıda 560’tan 600’e çıkmış. Sürat konusunda anormal bir değişim yok. 3.2 saniye hızlanması 0.3 saniye geliştirilerek 2.9 saniyeye düşürülmüş. Top speed aynı ve maksimum 325 km/h yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
İtalyan Lamborghini SC18 Modeli İle Tarihinde Bir İlki Gerçekleştirdi!

Orta dereceli değişme tabi tutulan Huracan, bunu en çok iç mekanında hissettiriyor. Dokunmatik ekranın özelliği ve araçtaki pratik kullandırılması da kalite seviyesini ortaya koyuyor. Lambo’dan Huran Evo için çok bir ekleme istemezseniz, yani opsiyon listesinden bir şey seçmediğiniz takdirde satış fiyatı 261 bin dolar. Yeni Huracan Evo’nun gelişimleri hakkında sizin yorumlarınız neler?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın