Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yeni Kasa Hyundai Santa Fe’nin İlk Digital Görselleri!

Hyundai'nin 18 yıllık emektar SUV'u Sant Fe'nin 4. jenerasyonuna dair digital resimler gösterildi. İşte detaylar...
Yeni Kasa Hyundai Santa Fe’nin İlk Digital Görselleri!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Geçtiğimiz günlerde Santa Fe’nin yenilenmesine dair ufak ayrıntılar yayınlanmıştı. Hyundai Santa Fe’nin sadece profil görünümüne dair tek bir resim vardı. Şimdi ise dijital çizimler altında biraz daha iyi yorumlama şansı bulacağız. Sizlere diğer yazımızda Hyundai’nin de marka yeni yüz prensibleriyle davrandığından bahsetmiştik. Keza yanılmamış olduğumuzu bir kez daha anladık. Santa Fe’nin eskisine nazaran daha asi çizgilerin enjekte olduğunu görüyoruz.

Aslında son nesil arabaların daha dağınık yapılan hat ve parçaları olmasına rağmen görünüm açısından değerlendirdiğimizde çekici kat sayıları arttı. Tabi ki işler sadece parçalara güzel görünümler vermekle bitmiyor. Bunun yanında yeni nesil donanım özellikleri ve güvenlik paketleri de sunuluyor. Kısaca otomobil piyasasında kötü araç kalmıyor.

Hyundai araçları Santa Fe’de de gördüğümüz üzere oldukça duygusal çizgeler kullanıyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

Son yılların modasından tabi ki vazgeçilmemiş. Dar formlu farlara ek olarak daha tok bir görünüm sunuyor. Yani sınıfından daha üst bir görünüm sunuyor diyebiliriz.

Kalem çizimi çalışması altında Sante Fe’yi görsekte çıkış şekillerini kafamızda oturtabiliyoruz.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

GCM Yatırım Banner

Yan görünüm detayları hakkında; geniş çamurluklarla beraber 18″ lastiklerin kullanılacağını tahmin ediyoruz. Camlar bu kadar dar olur mu onu prototip yapısında görebileceğiz. Arka far tasarımı oldukça ilgimi çekti. Ve yine Santa Fe’yi benzetecek bir model bulduk. Mercedes tasarımlarına kaçıyor gibi gözükse de yeni Seat Ateca‘nın arka kısmını andırıyor.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Fiat – Chrysler Grup ile Hyundai Farklı Bir Motor Üretimi için Birleşti!

Soft yapılı farları ve altıgen ızgarasıyla Sant Fe, tip olarak bir üst gibi gözüküp, aynı zamanda sportif bir ruhunun da olduğunu bize gösteriyor. Yani bu ikisini tek yerde gerçekleştirmek kolay değil. Yine de Çek markanın ilk SUV’u yeni kasa Skoda Kodiaq gibi rakiplerine karşı hırslı bir duruş sergileyecek.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.