Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Inkas’ın 1.2 Milyon Dolarlık Mercedes – AMG G63 Zırhlı Limuzini!

Kanadalı Inka'nın Zırhlı yeni nesil Mercedes G63 AMG Limuzin çalışmasına hayran kalacaksınız!
Inkas’ın 1.2 Milyon Dolarlık Mercedes – AMG G63 Zırhlı Limuzini!
HABER GİRİŞ

Güvenlik ve araç geliştirme alanlarında söz sahibi bir şirket olan Inkas, yine gıpta ile bakacağımız kurşun geçirmez siyah panterini gösterdi. Kanada merkezli şirket yeni duruşuyla gelen Mercedes G Serisi‘nin uzun versiyonu ile birlikte farklı bir zırh programı geliştirmiş. Çevresel koruma hizmetleri ve yazılım geliştirme işleriyle de meşgul olan şirket, lüks iç mekan anlayışında da göz doldurucu çalışmalar gerçekleştirmiş.

Zırhlı araç geliştirmede 3 yıllık bir şirket olmasına karşı Nijerya ve İsrail gibi ülkelerde de faaliyet gösteriyor. Inkas devlet kurumları, iş yerleri ve finans kurumlarına 1993 yılandan beri hizmet vermekte.

G63 AMG bu sefer daha korkutucu duruyor.

Inkas Zırhlı Mercedes G63 AMG LimuzinInkas, standart bir G63 AMG’yi istediği gibi yani limuzin ve zırhlı şekilde yeniden yorumlamış. Ön kısımda far, ızgara, tampon ve kaput gibi temel parçalarda bir değişim yapılmamış.

Inkas’ın uzmanlığı profilde kendini belli ediyor.

Inkas Zırhlı Mercedes G63 AMG Limuzin ProfilKanadalı Inkas bir önceki nesil G Serisi’ne de benzer çalışmalar yapmıştı. Bu seferki daha gelişmiş ve spesifik özellikler barındırıyor. En başta söyleyebileceğimiz; Mercedes G63 AMG’ye Inka, CEN 1063 BR7 zırh paketi uygulamış. Bu da camların 7.62 mm’lik tüfekle gerçekleşecek saldırılarda tam koruma sağlayacağı anlamına geliyor.

Zırh özelliklerinin devamında; Inka G63 AMG’de güvenli bir bulut sunucusu, kızılötesi ve termal kameralarla çevresel gözlemler gerçekleştiriliyor.

GCM Yatırım Banner
Müşterilerine iç mekanda daha fazla alan ve lüks öge sunabilmek amaçlı boyutlarıyla oynanmış.

Inkas Zırhlı Mercedes G63 AMG Limuzin İç MekanEtkileyici bir kabin için uzunluğu 6.186 mm, genişliği 2.055 mm ve yüksekliği 1.951 mm olarak ayarlanmış.

Inkas G63 AMG’nin kokpiti beklediğimizden çok daha lüks!

Inkas Zırhlı Mercedes G63 AMG Limuzin İç Mekan Alkantraİç kemanın yaklaşık %70’lik kısmı premium Alkantra malzeme ile kaplanmış. Geri kalan kısımları ise kontrast dikişlere sahip deri ile süslenmiş.

Kokpit incelemesine devam ettikçe daha özel uygulamalar karşımıza çıkıyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Ağır ve lüks kokpit anlayışının temel malzemelerinden olan ahşaba bolca yer verilmiş. Arka bölüm ile ön kısmı ayıran kısımda Apple TV entegrasyonuna sahip, 4K ultra yüksek çözünürlüklü TV yerleştirilmiş.

İç kısım ışıklandırmasında “gün ışığı” taklit edilmiş ve yorgunluk için güzel bir çözüm olmuş.

Korunmaya ihtiyaç duyarken aynı zamanda konfor isteyenlere Inka biraz yüksek bir fatura çıkartıyor.

Tabii ki ucuz olmasını beklemiyorduk. Inka gerçekten malzemelerin en iyilerini kullanmış. Koltuklar, tavan, döşeme malzemeleri ve araç koruma özellikleri tartışmaya yer bırakmıyor.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Audi’nin Özel Üretim Muhteşem Limuzini: “A8L Extended”

Yalnız Inka Mercedes G63 AMG’yi almaya karar verdiyseniz hesabınızda 1.2 Milyon dolarlık ücreti ödeceyecek bakiye olmasına dikkat edin! G63 AMG Limuzin bizleri gerçekten etkiledi! Sizin bu araç hakkındaki düşünceleriniz neler olur?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.