Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Mercedes-Benz’in Zırhlı Lüks Aracı: “Inkas G63 AMG”

Inkas Group ile Mercedes'in ortaklığından doğan G63 AMG modeli, zırhı bir canavar. Etkileyici tasarıma sahip aracın fiyatı ise 1 milyon dolar.
Mercedes-Benz’in Zırhlı Lüks Aracı: “Inkas G63 AMG”
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Sevgili Paratic.com okuyucuları, asfaltların korkulu rüyası Mercedes’in özel bir tasarımıyla karşınızdayız. Almanya’nın köklü otomobil üreticisi Mercedes-Benz ve Inkas Group geçtiğimiz yıllarda bir anlaşmaya imza attılar. Neticede, karşımıza hayranlıkla inceleyeceğimiz zırhlı bir kale çıkardılar. Mercedes’in başarılı tarihini uzun olarak anlatmaya gerek yoktur sanırım. Fakat iki dev şirketin üzerinde çalıştıkları otomobilin Mercedes-Benz’in G63 AMG modeli olduğunu belirtmek isteriz.

Inkas Group ise zırh ve güvenlikleriyle ünlü otomobil modellerinin gizli kahramanı. Şirket, prestijli otomobil modellerini yapılan anlaşmalarla güvenlikli bir kaleye dönüştürüyor. Özellikle içinde bulunduğumuz zamanda artan terör olayları, şirkete gelen talebi fazlasıyla arttırıyor. Parça tesirli bombalara varıncaya kadar dayanıklı araçlar üreten firma ile Mercedes’in ortaklığından sizce nasıl bir araç ortaya çıkmış olabilir? İşte bu sorunun cevabını ve detayları, sizler için hazırladığımız yazıdan öğreneceğiz.

İşte karşınızda Mercedes-Benz ve Inkas Group ortaklığıyla üretilen yürüyen kale!

Mercedes-Benz Inkas G63 AMG

1 Milyon Dolar

Mercedes-Benz Inkas G63 AMGÖncelikle Inkas Group hakkında bilgi sahibi olmayanlar için ünlü firmadan kısaca bahsedelim. Birazdan, sizin de çalışmalarından birine şahitlik edeceğiniz firma, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli çalışan ve zırhlı araçlar tasarlamaya yoğunlaşan bir firma olarak biliniyor. İlaveten, Inkas Group üzerinde çalıştığı araçları sağlamlaştırmanın yanı sıra, araca ekstra lüks özellikler de katarak kendine has tarzını gözler önüne seriyor.

GCM Yatırım Banner

Mercedes-Benz Inkas G63 AMGFirmanın yapmış olduğu son çalışmalarından birisi de görmüş olduğunuz Inkas G63 AMG olarak biliniyor. Neticede, Inkas Group bu göz alıcı Mercedes-Benz modelinin, camları da dahil olmak üzere tüm yüzeylerini zırhla güçlendirerek yeni tasarımına başlamış. Araç, birçok değişik kalibredeki kurşuna karşı tamamen güvenli hale getirilmiş. Buna ek olarak aracın tabanı, parça tesirli el bombalarına karşı en üst güvenlik seviyesine sahip olarak hazırlanmış. Son teknoloji ürünü kameralarla donatılan G63 AMG, çevresini en iyi şekilde izleyebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Inkas Group tarafından itinayla zırhlandırılmış bu SUV, yolcuların kendilerini adeta Iron Man gibi hissetmelerini sağlamaktadır. Çünkü bu otomobilin içerisindeyken kendinizi çelikten zırhı olan süper bir kahraman gibi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Lüks İç Tasarım

Mercedes-Benz Inkas G63 AMGInkas Group, imzasını atmış olduğu bu aracın iç tasarımını da lüks özellikler katarak yeniden şekillendirmiş. Örneğin; G63 AMG, piyasanın en lüks materyalleri olan ve Rolls-Royce, Bentley, Aston Martin gibi dev markalarda da kullanılan egzotik deri ve ahşap kaplama ürünleri ile donatılmış. İlaveten; aracın tavan kısmına da iş hayatında ya da daha başka alanlarda inanılmaz gösterimler izlenebilmesi için özel LED aydınlatma sistemleri konuşlandırılmış.

Piyasadaki hiçbir koltuğun bu araç için uygun olmadığına karar veren firma, G63 AMG için özel olarak yeni bir koltuk tasarımı yapmış. Isıtmalı ve soğutmalı olarak üretilen egzotik deri koltuklar, özelliklerine ek olarak; masaj yapabilme donanımına da sahip!

Mercedes-Benz Inkas G63 AMGEvet, eminim bu kadar özelliğin karşısında sizin de nutkunuz tutuldu, ancak G63’ün sahip olduğu donanımlar bunlarla da sınırlı kalmıyor! Nitekim Mercedes-Benz’in bu inanılmaz SUV modelinde, dünyanın dört bir yanından rahatlıkla arama yapabileceğiniz en son nesil bir uydu telefonu bulunuyor. Uydu bağlantılı bir TV sistemi, buzdolabı, bar ve hızlı erişim sağlayan bir silah tutucusu aracın diğer artıları. Tüm lüks donanımlar ve güvenlik sistemleri bir iPad Mini ile kontrol edilebiliyor.

Kısacası, Inkas G63 AMG için yolların hakimi olacak 1 milyon dolarlık harikulade bir otomobil diyebiliriz, değil mi? Peki, bu zırhlı lüks SUV araç için siz ne düşünüyorsunuz? Dikkat ettiyseniz, böyle bir araca sahip olmak isteyip istemeyeceğinizi sormuyoruz bile! Ancak bu aracın hangi inanılmaz özelliğinin sizi tam 12’den vurduğunu da merak etmiyor değiliz!

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın