Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Citroen’in SUV Sınıfını Büyüten C5 Aircross Gösterildi!

Citroen, Aircross serilerine şimdide C5'i kattı. Fransız markanın tamamen yeni SUV modeli sizlerle!
Citroen’in SUV Sınıfını Büyüten C5 Aircross Gösterildi!
HABER GİRİŞ

Citroen, SUV alanında C5 Aircross‘u tanıtarak sınıfını daha da genişlettiğinin haberini verdi. Markanın yeni aracı hakkında ilk söyledi şey; en iyi sürüşlere yönelik üretildiği! Parçalar üzerinde yapılan değişimlerin konfora yönelik geliştirildiğini de anlamış oluyoruz. Konfor denilince de aklımızda canlanan yürür sisteme bağlı süspansiyon geliyor.

İnceleme ve özelliklerini anlatmaya başladığımızda Citroen’in en son çıkardığı C3 Aircross‘un daha gelişmiş bir versiyonu olduğunu göreceksiniz. Keza aynı stil üzerinden gidilen genel hat yapısından da bu anlaşılabiliyor.

C5 Aircroos’un Ön Gösterimi Paris’te Yapıldı

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==C5 SUV aslında o kadar da bize yabancı gelmedi. Fransız markanın modellerinde benimsediği çizgilerin aynılarının aktardığı söylenebilir. Yine hareketli ve dikkat çekici parçalarla ele alınan C5 Aircross‘un ızgaranın ayırdığı iki bölmeli farları ve dünya dışı duruşları ekip arkadaşlarıyla aynı. Tampona verilen kırmızı geometrik parçalar, lansman rengiyle uyumlu duruyor.

Citroen SUV Yine Herkesten Farklı Olacak!

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Citroen, geçmişten beri karoser ve teknik özellikleriyle dünyanın en ilgi çekici şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. Yükselen SUV merakına karşı MPV’lerini 4×4 alanlara çeviren PSA üyesi aracın yan kısmında da eğlenceli noktalar gözüküyor. Ön tamponda kullanılan parça, oluklu duran kapı altı boşluklarına da verilmiş.

Arka kısma verilen büyük stoplar, SUV’u biraz daha geniş göstermiş. Egzoz çıkışlarının krom hali ve yüksek duruşu başarılı. Eğer ki Citroen araç gruplarını genel olarak beğeniyorsanız, C5 Aircross sizler için en işlevseli olacaktır. Her tarza hitap edecek SUV, 30 farklı renk kombininde alınabilecek. Ayrıca ön tarafta rastladığımız kırmızı parçayla birlikte tavanı da belirlediğiniz şekilde renklendirebileceksiniz.

GCM Yatırım Banner

Fransız Marka C5 SUV için Son Sistem Güvenlik Ekipmanları Yerleştirmiş

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Hayat kurtarıcı güvenlik unsurlarına; adaptif cruize control, şerit ayarlayıcı, otomatik acil frenleme, kör nokta ve ikincil çarpışma asistanları donanımlara verilmiş.

C5 4×4’ün İç Mekan Yapısı Diğer Aircross’larla Benzer

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==İlk başta Citroen’in, kokpitte göğüs kısmını çok iyi oturttuğunu söylemek isteriz. Koyulan 8 inçlik dijital ekranın bağlantı özellikleriyle birlikte, gösterge panelinin 12.3 inç büyüklüğü harika duruyor. Tavanın komple panoromik cam olarak düşünülmesi de iç mekanda ferah bir ortam yaratmış. 5 kişilik yapısıyla öne çıkan C5 Aircross, hareketli arka koltukları sayesinde bagajı sırasıyla 570 – 720- 1630 litre alan sunabiliyor.

Citroen C5 Aircross 3 Dizel 2 Benzinli Motorla Geliyor!

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Hacim ve sınıf C5 SUV’da bir üste geçtiği için PureTech benzinli motorlara verilen güçlerde farkediyor. Benzin ve dizel motorların girişleri 130 beygirle, diğerleri 180 beygir güçle sunulacak. Aktarımlar 6 ileri manuel veya 8 ileri otomatik şanzımanla yapılacak.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
İngiltere’nin Fransız Büyükelçisi’ne Makam Aracı Olarak DS 7 Crossback SUV Gönderildi!

C5 Aircross’u ne zaman yollarda göreceğiz soruna da; 2018’in Aralık ayına gün verebiliriz. Bizlere yeni konfor paketiyle birlikte havalı bir 4X4 geliyor!

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.