Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Willy Woo: Bitcoin Muazzam Yükselişin Eşiğinde!

Tanınmış kripto analisti Willy Woo, Bitcoin’in geçmiş verilerine atıfta bulunarak, büyük bir yükselişin eşiğinde olduğunu belirtti. Detaylar şöyle...
Willy Woo: Bitcoin Muazzam Yükselişin Eşiğinde!
HABER GİRİŞ

Bitcoin tarihi zirvelerine yakın seviyelerde seyrederken, tanınmış kripto analisti Willy Woo, bundan sonra olabileceklere dair görüşlerini paylaştı. Geçmişte isabetli tahminleri ile adından söz ettiren Woo, Bitcoin’in muazzam bir yükselişin eşiğinde olduğunu öne süren yeni bir tahminde bulundu.

Tahmin, Woo’nun önemli miktarda sermayeyi dijital para birimine aktarabileceğine inandığı bir gelişme olan spot Bitcoin ETF’lerinin yakın zamanda onaylanmasını takip ediyor.

Willy Woo, Bitcoin’in geçmişi ile potansiyel geleceği arasında paralellikler kurarak, Temmuz 2010’da kripto para biriminin yalnızca 0,7 sent olduğunu ve beş gün içinde on kat artış yaşadığını hatırlattı. Bunu iki yıl içinde 1000 kat daha büyümenin takip ettiğini anlattı.

Willy Woo Bitcoin grafiği
Kaynak: Woocharts

Woo, bu astronomik büyümeyi, Bitcoin’in Mt. Gox borsasıyla platformuyla entegrasyonunun ardından küresel likiditeye maruz kalmasına bağladı.

Analistin ana hatlarını çizdiği mevcut senaryo, geçmişin koşullarını yansıtsa da, Bitcoin’in, yaklaşık 100 trilyon dolarlık sermayeyi yöneten dünya borsalarında kısa süre önce listelendiğini ve bu kuruluşların BTC’ye yatırım yapmaya başlamasıyla büyük bir ilginin olduğunu açıkladı.

GCM Yatırım Banner

Woo, aşırı alım koşullarına işaret edebilen mevcut teknik analiz grafikleri karşısında yatırımcıların short pozisyon açmayı deneyeceğini ve BTC’nin bunun aksine yükseleceğini düşünüyor. Bunun bir önceki boğa döngüsünde 2020’nin sonlarında gördüğünü dile getirdi.

Analistin tahmini BTC’nin bu hafta 69.000 doları aşarak tarihi zirvesine ulaşmasını takiben geliyor. Kripto para birimi yazım itibarıyla 67.500 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.