Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ülker’in Temettü Kararı Tescillendi

Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş., 2023 yılı olağan genel kurul toplantısı kararlarının İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescillendiğini duyurdu. Detaylar haberde;
Ülker’in Temettü Kararı Tescillendi
HABER GİRİŞ

Bu ayın başında yönetim kurulunu toplayan Ülker Bisküvi Sanayi A.Ş., temettü dağıtmama kararını duyurduktan sonra bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden paylaştığı bildirimde temettü kararını tescillettiğini açıkladı.

2023 olağan genel kurul tescili hakkında açıklama yapan şirket, İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından, 2023 yılı olağan genel kurul toplantısı kararlarının tescillendiğini duyurdu. Söz konusu kararların Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nde bugün yer aldığı bildirildi.

Ülker Hisse 16.05.2024
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin temettü kararının tescillendiği günde ULKER kodlu hisseler pozitif bölgede yer aldı. Yıllık primi yüzde 310’u bulan hisseler son günlerde yükseliş eğilimini korumaya odaklandı. Aylık yüzde 15, haftalık ise yüzde 11 değerlenen ULKER, yazım anında yüzde 4’ü aşan artışıyla 127,9 liradan işlem gördü.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.